Komşular Dizisi Nazlı Kim? Gerçek Adı?

Komşular Dizisi Nazlı Kim? Gerçek Adı?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında 30 ekimde yayınlanacak olan günlük dizi Komşular, Avusturalya’dan uyarlama bir dizidir. Dizi de bir mahallede yaşayan insanların birbirleri ile olan ilişkileri anlatılmaktadır. Fox Tv kanalının günlük dizisi bu sene bulunmuyordu. Bu dizi ile bu açığını kapatmak isteyen kanal diziyi haber öncesi saat 18.00’de yayınlamayı düşünüyor. Dizinin bir kısım karakterleri belli olurken bir kısmı da yeni belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Nazlı karakteridir. Nazlı Karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Gerçek adı ve oynadığı başka bir dizi var mı dır? Tüm bu sorulara cevabı yazımızda bulabilirsiniz.

Komşular Nazlı (Zafer Demircan) Kimdir?

1974 doğumlu oyuncu, aslan burcudur. Fiziksel olarak orta boylu ve orta ağırlıktaki oyuncu 1.60- 1.70 tahmini boy uzunluğuna sahiptir. Evli olan oyuncu bir erkek evlat sahibidir.

komşular dizisi fox tv nazlı

Oynadığı diziler ise; Aşkın Bedeli, Arka Sokaklar, Kınacılar Sokağı, Deniz Yıldızı, Sudan Bıkmış Balıklar ve Alın Yazım dizileridir. Oyuncu Komşular dizisinde Nazlı karakterini canlandıracaktır. Kendisi ile ilgili çok bir bilgi bulunmamaktadır.

Komşular Dizisi Tüm Oyuncu Kadrosu? ⇒ Tıklayınız!

Komşular Dizisi Fragmanı!

Siz oyuncu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Komşular dizisinde başarılı bir performans gösteriyor mu?

Etiketler: komşular dizisi nazlı gerçek adı komşular dizisi nazlı oynadığı diziler komşular dizisi nazlıkimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL