Komşular Dizisi Seza Kimdir? (Sema Şimşek)

Komşular Dizisi Seza Kimdir? (Sema Şimşek)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Komşular dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Heyecan uyandıran dizi hali hazırda devam eden günlük dizilerle rekabet içerisinde olacak. Beni Affet, Adını Sen Koy, Kördüğüm gibi günlük diziler karşısında ne yapacağı merak edilen dizi Fox ekranlarında 30 ekim günü izleyicisi ile buluşacak. 

Komşular dizisi uyarlama bir dizi olması ile birlikte 60 ülkeye satılan ve en uzun soluklu bir dizi projesidir. Dizi de karakterlerde açıklanmaya devam ediyor. Bu karakterlerin biri de dizide Tunç’un eşi karakterini canlandıracak Seza karakteridir. Seza karakterini canlandıran oyuncu ise Sema Şimşek’tir. Sema Şimşek kimdir? Yakından tanıyalım.

Komşular Dizisi Seza (Sema Şimşek) Kimdir?

1976 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. 1.78 boyunda 58 kg ağırlığındaki oyuncu Kova burcudur. Kendisi ayrıca manken olan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’ni kazanmış fakat maddi imkansızlıklar yüzünden bitirememiştir. Lise yıllarında okul defilesine katılmış ve mankenlik yolu açılmıştır. 1994 senesinde Best Model Of Turkey 1.’si olmuştur. 1995 yılında ise Best Model Of World Turkey 4.’sü olmuştur. 2001 yılında Burak Hakkı ile evlenmiş, ancak 2012 yılında ayrılmıştır. Rüzgar adında bir oğlu bulunmaktadır.

Mankenliğin ardından oyunculuğa adım atan oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu’da İnci Tataroğlu karakterini canlandırırken Dabbe 6 filminde ise Zeren karakterini canlandırmıştır. Azad‘da ise Naime karakterini canlandıran oyuncu İstanbul Şahidim‘dir de ise Ece karakterini canlandırmıştır. Terkedilmiş‘de ise Hemşire karakterini canlandırmıştır. Şimşek annelik ile ilgili bir röportajında şöyle diyor:

“Anne olmadan önce salondan arka odaya odanın tüm ışıklarını açarak giderdim. Anne olduktan sonra böyle bir lüksüm kalmadı. Avucumda Rüzgar’ın kalp atışını hissetmek bana güç veriyor. Oğlum beni çok güçlü bir kadın yaptı.”

Evliliğe olan inancını yitirdiğini belirten güzel oyuncu Burak Hakkı ile 12 sene evli kaldığını ve dostane olarak ayrıldığını belirtiyor. Rüzgar’ı görmeye gelen Burak Hakkı için iyi dileklerini belirtiyor. Evde tüm işleri kendisinin yaptığını ve hizmetçiye ihtiyacı olmadığını söylüyor. Bizlerde kendisine yeni işinde başarılar diliyoruz.

Sema Şimşek’in geçmiş rollerini düşündüğünüzde Komşular dizisi performansı hakkında ne söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Komşular Dizisi Yavuz Kimdir? ⇒ Tıklayız!

Sema Şimşek Videosu!

Etiketler: komşular dizisi sema şimşek komşular dizisi seza gerçek adı komşular dizisi seza kimdir komşular dizisi seza rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL