Komşular Dizisi Simge Kim? Gerçek Adı?

Komşular Dizisi Simge Kim? Gerçek Adı?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında 30 Ekim itibarıyla yayınlanacak olan dizi Komşular merakla beklenirken dizi de rol alacak oyuncular da belli olmaya başladı. Bu oyunculardan bir tanesi de Simge karakterini canlandıran oyuncu Elif Karagöz’dür. Elif Karagöz diziye katılması ile birlikte merak konusu oldu. Elif Karagöz gerçek hayatta kimdir? Daha önce oynadığı bir dizi var mıdır? Tüm bu sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Komşular Simge (Elif Karagöz) Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.66 boyunda 48 kg ağırlığındadır.Bakırköy Halk Eğitim Merkezinde oyunculuk eğitimleri alan oyuncu Burak Sarımola Kamera Önü Oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Elif Karagöz dans etmeyi çok sevmektedir. Özelikle Latin danslarını iyi oynamaktadır.

 

Oyuncu şimdiye kadar Bana Sevmeyi Anlat, Tatlı İntikam, Çilek Kokusu, Kiralık Aşk, Adı Efsane gibi dizilerde yer almıştır. Son olarak Şevkat Yerimdar adlı dizide rol almış ve Hülya karakterini canlandırmıştır. Elif Karagöz, Ülker Kremini, İş Bankası Babalar Günü, KFC gibi reklam filmlerinde oynamıştır.

Komşular Dizisi Deniz Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Elif Karagöz Dans Gösterisi Videosu!

Siz, Elif Karagöz hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Etiketler: komşular dizisi elif karagöz komşular dizisi simge kim komşular dizisi simge rol aldığı dizielr komşular dizisi simge rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL