Komşular Dizisi Tunç Kimdir? Oynadığı Diziler

Komşular Dizisi Tunç Kimdir? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında günlük yayınlanacak olan dizi Komşular büyük bir merakla beklenirken dizi de rol alacak oyuncular ve karakterleri de belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizi de Tunç karakterini canladıran oyuncu Arda Esen oldu. Arda Esen daha önce tanıdığımız bir karakter bu yüzden bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

Komşular Dizisi Tunç (Arda Esen) Kimdir?

1975 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncu 1.86 boyunda 84 kg ağırlığındadır. Babasının asker olması nedeniyle bir çok ilde gezme fırsatı bulmuştur. Eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirerek tamamladı. Gezmeyi çok seven oyuncu deniz havasından da çok hoşlanmaktadır.

Kamu Yönetimini bitirmesi Arda Esen’i oyunculuk yapmasına engel olmadı. Oyunculuk dersleri alarak bu eksiğini gideren oyuncu oyunculuğa adım attı. Oyuncu ilk olarak 1992 yılında Mahallenin Muhtarları dizisinde oynamıştır. Mahalle’nin Muhtarları dizisinde Doktor Zafer karakterini canlandırdı.

Komşular Dizisi Seza Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Arda Esen, Böcek, Güneş’e Doğru, Beyaz Savaş, Ayşecik, Zeynep, Hayat Bağları, Papatyam, Kral Yolu, Küçük Gelin, Kalp Hırsızı, Ev Hapsi, Rüyalarda Buluşuruz, Üç Kadın, Çifte Bela, Ruhun Duymaz gibi projelerde yer alan oyuncu, en son Arka Sokaklar dizisinde Özel Harekatçı karakterini canlandırmıştı.

“Hayatında tiyatronun önemine dikkat çeken oyuncu tiyatronun hayatında ilk sırada olduğunu belirtiyor. Çekilen projelerde teknik ekibin çok zorluklar çektiğini belirten oyuncu teknik ekibin evlerine gidemediklerini belirtiyor. Dizi olarak Türkiye’nin çok ilerde olduğunu söyleyen oyuncu dizi sürelerinin uzunluğu dolayısıyla çok zorlu olduğunu söylüyor. Dizi sürelerinin kısalması gerektiğini söylüyor.”

Arda Esen Videosu!

Etiketler: komşular dizisi arda esen komşular dizisi tunç gerçek ad komşular dizisi tunç kimdir komşular dizisi tunç oynadığı diziler


Yorum yaz