Komşular Dizisi Yavuz Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Komşular Dizisi Yavuz Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında uyarlama olan günlük bir dizinin düğmesine basıldı ve çekimleri devam ediyor. 30 Ekim 2017 günü başlayacak olan diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Bu karakterlerin başında da Yavuz karakteri geliyor. Peki Yavuz karakterini kim canlandıracak? Yavuz karakterinin gerçek adı nedir? Rol aldığı diziler hangileridir? Tüm sorulara cevap bulmaya çalışacağız.

Komşular Dizisi Yavuz  Kimdir? Rol Aldığı Diziler?

1975 yılı Ankara doğumlu oyuncu ve şarkıcıdır. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitirerek tamamlamıştır. Tümay Özokur Film ve Reklam Ajansına kayıtlıdır.

1996 yılında Son Türbedar isimli filmde rol almıştır. 2005 yılında Beşinci Boyut, 2006 yılında ise Arka Sokaklar adlı dizide Tufan karakterini canlandırmıştır. 2007-2008 yıllarında ise Arka Sıradakiler, Leylan ve Adanalı dizilerinde oynamıştır. Adanalı dizisinde Tecavüzcü Kaan rolü ile oynamıştır. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Ersan karakterini canlandırmıştır.

Komşular Dizisi Nazlı Kimdir? ⇒ Tıklayınız!

Kaan Yalçın, Deniz Yıldızı dizisinde Çetin rolünü üstlenmiştir. Şarkıcılıkta yapan oyuncu Sayende isimli albümünü çıkarmıştır. O Ses Türkiye Yarışmasına da katıldığı yönünde bilgiler bulunuyor.

Kaan Yalçın Arka Sokaklar Videosu!

Sizler Kaan Yalçın’ın oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Komşular dizisindeki performansını değerlendirebilir misiniz?

Etiketler: komşular dizisi yavuz gerçek adı komşular dizisi yavuz kimdir komşular dizisi yavuz rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL