Komşular Mine Kimdir? Gerçek Adı?

Komşular Mine Kimdir? Gerçek Adı?

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Komşular heyecanla kaldığı yerden devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Deniz ve Demir arasına gelecek olan Mine karakteri merak konusu oldu. Dizide Mine karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Tanıyalım..

Komşular Mine Kimdir? Gerçek Adı?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Komşular’a Mine karakteri ile dahil olan oyuncunun gerçek adı Simel Keçecioğlu’dur. Simel Keçecioğlu 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü 2. sınıf öğrencisidir.

Oyuncu ilk olarak Atv ekranlarında 2012 yılında yayınlanan dizi Alev Alev dizisinde rol almıştır. Dizide Berk Oktay, Rojda Demirer, Hande Soral, İlker İnanoğlu, Rıza Akın ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2010 yılında yayınlanan dizi Türkan’da da rol almıştır. Dizide Pınar Öğün, Damla Sönmez, Murat Göksu, Şenay Aksoy ile birlikte rol aldı.

Oyuncu 2009 yılında CSİ Canını Sevdiğim İstanbul’u adlı dizide rol almıştır. Dizide Vural Çelik, Tuğba Ünsal, Umut Sezgin, Levent Ünsal ile birlikte rol aldı. Oyuncuya bu genç yaşında rol aldığı bu projelerden sonra ilk günlük dizi de rol alacağı Komşular dizisinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Komşular Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Simel Keçecioğlu Videosu!

Etiketler: komşular mine gerçek adı komşular mine kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL