Komşular Şefika Kim? (Serap Önder)

Komşular Şefika Kim? (Serap Önder)

Yazar: Emre komşular

Fox Tv ekranlarında yayınlanan dizi Komuşular dev kadrosu ile günlük dizi kategorisinde 6 Kasım Pazartesi ekranlara giriş yaptı. Dizinin alacağı izlenme oranları merak edilirken bir diğer konu ise rol alan karakterler oldu. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Şefika karakterini canlandıran oyuncu Serap Önder oldu. Peki Serap Önder kimdir? Tanıyalım..

Komşular Şefika Kim? (Serap Önder)

1956 yılında Sinop’ta dünyaya gelen oyuncu oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 1.56 boyunda 73 kg ağırlığındaki oyuncu, aslan burcudur. Oyuncu kahverengi gözlere sahiptir.

2007 yılında Pazar: Bir Ticaret Masalı filminde rol almıştır. 2008 yılında Kurbanlık filminde rol almıştır. 2009 yılında Ramazan Güzeldir projesinde rol almıştır. 2010 yılında ise Papatyam isimli projede yer aldı.

2010 yılında Aşk Tesadüfleri Sever adlı sinema filminde rol alan deneyimli isim, aynı yıl Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizide oynamıştır. 2011’de Canan ve Çalgı Çengi’de rol alan oyuncu, 2012 yılında Babam İçin, İşler Güçler projelerinde yer almıştır. 2013 yılında Aşk-ı Suzan ve Aşkın Bedeli isimli projelerde yer almıştır. Oyunu son olarak 2016 yılında Hayat Şarkısı isimli dizide rol aldı.

Komşular Dizisi Altan Kimdir? Tıklayınız!

Etiketler: komşular şefika gerçek adı komşular şefika kimdir komşular şefika rol aldığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL