Kördüğüm 111. Bölüm Özeti 24 Kasım Cuma -Tapasya ve Ragu Karşı Karşıya!

Kördüğüm 111. Bölüm Özeti 24 Kasım Cuma -Tapasya ve Ragu Karşı Karşıya!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Kördüğüm yeni bölümleri ile devam ediyor. Bu bölümde Tapasya ve Ragu karşı karşıya gelir. Kördüğüm dizisinin 111. bölüm özeti ve 24 kasım cuma özetini sayfamızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 111. Bölüm Özeti 24 Kasım Cuma

Mehra oyunu bitirdikten sonra Tapasya’ya teşekkür ediyor. Tapasya paraları gördüğünde çok seviniyor ve paralar ile bir süre eğleniyor. Bu sırada Raghu Tapasya’ya arkadan dokunuyor ve Tapasya şok oluyor. Raghu Tapasya’ya senin gibi arkadan iş çevirenler benim arkadaşım olamaz diyor. Tapasya’ya olan biten nasihati ettikten sonra oradan ayrılıyor. İçça ise odasında yatmaya gelir ve balıklarla oyalanır eski günleri hatırlar. Tapasya ise otel odasındayken otel sahibi gelir ve bundan sonra paraları kendiniz ödeyeceksiniz der. Tapasya sinirlenir ve elinde ne varsa atar.

İçça iş görürken çocuk sesleri duyar ve dışarıdan okul çocuklarının geldiğini görür. İçça onlara nasıl geldiklerini sorar onlarda kendi isteğimizle geldik derler. İçça çocuklarla eğlenmeye başlar. Bu olayı ayarlayan Veer ise mutlu gözlerle İçça’yı izler. Mai ise Veer’in yanına gelir bu ne ses böyle der. Mai İçça’yı işaret ederek baksana ne kadar mutlu der. Mai de sevinir. Çanda da oraya gelir ve çocuklara şeker dağıtırlar. Mai ve Çanda acı hatıralardan konuşarak mutluluklarını hüzne çevirirler.

Damini Jogi’nin yanına gelir ve Masaomun hakkında konuşmak istediğini söyler. Jogi şaşırır ve ne konuşacaksın diye sorar. Damini Masaoomun perişan halde olduğunu ve bir babaya ihtiyacı olduğundan bahseder. Jogi ise sinirlenir ve o benim kızım değil bir daha bu konudan söz etme der.

[mavitext]Kördüğüm 117. Bölüm 1 Aralık Cuma Özeti? Tıklayınız! [/mavitext]

Akşam hava soğuktur. Veer İçça’nın üşüdüğünü düşünerek onun odasına gelir. Soğuktan üşüdüğünü gördüğü İçça’nın üzerine battaniyesini örter. Veer gittikten sonra İçça uyanır ve Veer’in arkasından bakar. Sonra yerine yatar. Vans’ın resmine bakarak battaniyeyi atar. Raghu arkadaşı ile konuşurken Tapasya’yı görür. Tapasya şimdi tek başına kumar oynamak ister. Kimse olmasada ben kazanırım der ve yüklü bir miktarla oyuna başlar. Karşısına ise Raghu oturur ve Tapasya’ya ne oldu benden korktun mu? der.

Etiketler: kördüğüm 111. bölüm özeti kördüğüm 24 kasım özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL