Kördüğüm 116. Bölüm Özeti? 30 Kasım 2017 Neler Olacak- Jogi Tapasyayı Arıyor

Kördüğüm 116. Bölüm Özeti? 30 Kasım 2017 Neler Olacak- Jogi Tapasyayı Arıyor

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizinin 116. bölümünde olacak olaylar hakkında bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. 

Kördüğüm 116. Bölüm Özeti? 30 Kasım 2017 Neler Olacak

İçça Tapasya’yı yolda gördükten sonra Takur ailesinin evine annesini ziyarete gider. İçça Damini ile sohbet ederken Tapasya’yı gördüğünü ve ona yetişemediği konuşamadığını söyler. Damini çok şaşırır. Divya ise tüm bu konuşulanları duyarak salona gelir ve İçça’yı alkışlar. Divya İçça’nın asıl amacına ulaştığını dile getirir. Tapasya’yı hem Veer’den ayırdığını hem de evden kovduğunu söyler. İçça ise bu duyduklarından sonra ağlayarak Bundela evine gider.

Tapasya çok zor durumda olduğu için eski tanıdıklarının yanına gider. Ne hikmetse Jogi’de oradır. Tapasya kapıyı çalar ve kapıyı açan hizmetliye içeri girmek istediğini söyler. Evin hizmetçisi ise ev sahiplerinin müsait olmadığını söyleyerek onu içeri almak istemez. Tapasya ise çok üzgündür ve ağlayarak orayı terk eder.Jogi Tapasya’nın sesini duymuştur. Yerinden kalkarak Tapasya’nın yanına doğru hamle yapar. Tapasya’nın peşinden tüm sokakları dolanır ancak bir sonuca ulaşamaz.

Bundela evinde ise Veer’i ikinci kez evlendirmek için planlar yapılmaktadır. Mai İçça’ya bu durumu söyler. İçça ise üzüldüğü halde sevindiğini söyler. Veer ise İçça’nın söylediklerini duyar ve oradan sinirlenerek ayrılır. Akşam olduğunda ise Veer ve İçça birbirlerini düşünmektedirler. İçça Veer’in tekrar evlenmek istediğine üzülmüştür. İçça ve Veer birbirlerini hayal etmekte ve geçmiş güzel günleri düşünmektedirler.

[pembetext]Kördüğüm 117. Bölümde Neler Olacak Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 116. bölüm özeti kördüğüm 30 kasım perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL