Kördüğüm 117. Bölüm Özeti 1 Aralık 2017 Cuma -Vansy İççaya Veer İle Evlen Diyor

Kördüğüm 117. Bölüm Özeti 1 Aralık 2017 Cuma -Vansy İççaya Veer İle Evlen Diyor

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen hint dizisi Kördüğüm tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 117. bölümünde Vansy İççaya Veer ile evlen diyor. Sevilen Hint dizisi Kördüğüm’ün 117. Bölüm 1 Aralık özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 117. Bölüm 1 Aralık 2017 Cuma Özeti!

Divya, Tapasyayı evde görmekten mutluluk duyar ve koşarak sarılırlar. Herkes oradadır. Nani de oradadır ve Tapasyayı çağırıyor. Fakat Tapu, Nani’yi görmekten çok mutlu olmaz. Nani kollarını Tapu’ya açarak Tapasyayı çağırıyor. Tapasya ona doğru ilerler fakat Damini’ye doğru yürür. Nani orada öylece kalakalır. Bundela evinde Kinjal, Verat’a, Navratri için evi süslemek için bazı şeyler alıp alışveriş yapmasını ister.

Veer reddetmeye çalışıyor, ancak Kinjal ısrar ediyor ve Veer razı olur. Mai şimdilik bu kadarıyla mutlu oluyor. Tapasya Damini’ye nasıl olduğunu sorar. Ondan tüm olanlar için bir daha aff diliyor. Nani şaşkındır. Tapu sonra evin içinde o taraf bu tarafa bakar ve orada geçirdiği tüm harika anları hatırlar. Daha sonra düşüncelerinde kendinden söz eder, şu andan itibaren bu sadece onun evidir ve ailesi onunladır. Anne babası onu teselli eder.

Damini, onun için olumlu bir değişiklik olacağını düşündüm diye düşünüyor, ama hayır .. Tapu asla değişmeyecek .. o hala aynı Tapasya. Kinjal ona odadaki rangoli’yi yapıyor ve Veer’den ışıkları aydınlatmasına yardım etmesini istiyor. Veer ona yardım etmesi için birini göndereceğini söyler, ancak Kinjal kendisine yardım etmesinde ısrar eder ve Veer kabul eder. Veer, süslenmiş evi görmekten mutluluk duyar. Mai, Veer’in gülümsemesini gördüğünden ve birisinin sonunda Veer’in kalbinde bir mumu aydınlatmada başarılı olduğunu Chanda’ya anlatır ve mutludur. Tapu odasına gider takı ve mücevherlerini, giysilerini görerek sevinç gözyaşları içinde onlara kavuştuğunu düşünür.

Nani Tapasya’ya İyi Davranmaya Çalışır Tapasya Karşılık Vermez!

Nani güzel sözlerle içeri gelir. Tapasya onu hiç önemsemez. Nani, Tapasya evden dışarı atıldığında onu nasıl terk ettiğini hatırlatır. Nani onu ne kadar çok özlediğini söyler, Tapu hiçte öyle görünmediğini söyler. Nani, Tapu’nun sözlerinden incinir ve onu neşelendirmek için neler yapabileceğini sorar. Tapu, dışarıda olduğu tüm o günleri ve geceleri yiyecek, su ve ya kalacak iyi bir yer bulamadığında acı çekip çekmediğini sorar. Nani’den onu yalnız bırakmasını ister. Nani, Tapu’nun tavrının değişeceği günü bekler.

Mai, Veer ile konuşacağını ve sonra Kinjal’ın babasını da arayacağından emindir. Vrindavan’da İçça kulübesinde uyuyor ve kabuslar görüyor. Veer’i ve Vansh’la evlenmesinden sonra olanları hatırlayarak orada oturuyor. Bundela evinde bütün aile akşam yemeği için oturuyor. Kinjal Veer’in yanında oturuyor ve Mai ve diğerleri, Veer-Kinjal’ın birbiri ile iyi geçinmelerinde çok mutlular.

Veer yanlışlıkla İçça’nın adından bahsediyor ve onun favori yemeğinin isminden bahsederken aniden duraklıyor. Kinjal İçça kim olduğunu sorar; Tabii ki Chanda dışında, hepisi susuyor. Memnuniyetle açıklamada bulunur ve Kinjal’a İçça’nın Veer’in kardeşinin dul karısı olduğunu söyler. Mai, akıllıca konuyu değiştirir ve Kinjal, yalnızca Mai’nin zevk aldığı görünen her zamanki konularla devam eder. Mai, Kinjal’dan akşam yemeğinden sonra odasına gelmesini ister. Daha sonra Kinjal Mai’nin odasına gidiyor. Mai, Veer’i sevip sevmediğini soruyor. Kinjal şaşkın görünüyor ve sonra Mai ona-hayatının geri kalanını onunla geçirmek istiyor mu diye soruyor. Kinjal kızarır ve utanır. Mai gülümsüyor ve onu kucaklıyor.

Etiketler: kördüğüm 1 aralık cuma özeti kördüğüm 117. bölümde neler olacak kördüğüm 117.bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL