Kördüğüm 121. Bölüm Özeti? 5 Aralık Salı!

Kördüğüm 121. Bölüm Özeti? 5 Aralık Salı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm kaldığı yerden devam ediyor. Dizinin 121. bölüm özeti ve 5 Aralık olacak olaylar hakkında bilgileri yazımızda bulabilirisiniz.

Kördüğüm 121. Bölüm Özeti? 5 Aralık Salı!

Tapasya odasındadır ve Divya onun yanına geliyor. Onun için bir bilezik almıştır. Tapu sevinerek koluna takıyor ve annesine teşekkür ediyor. Daha sonra elinde tuttuğu diğeri kimin diyor. Divya,bu da Masoom için diyor ve onu çağırır. Divya bileziği ona verir ve Masoom da ima ederek koluna takıyor  Tapasya her iki bileziğin aynı olduğunu görüyor. Masoom kasıtlı olarak Tappu’ya bileziğini gösteriyor . Tapasya bileziğini çıkartır ve yerine koyar. Masoom çıkıyor. Daha sonra hep ailemin sevgisini paylaşarak aldım. İlk önce İçça şimdi de Masoom diye konuşuyor.

Masoom Tapasya’nın yanına gelir ve Tapasya ona, annemin yoksul insanlara yardım etme alışkanlığı var diyor. Masoom ona, benden hoşlanmadığını biliyorum diyor. Annen sevgisini başkasına gösteriyor, ama merak etme ben annenizin sevgisini elinden almak istemiyorum. Tapu, peki ne istiyorsun. Masoom ona, İstediğim sadece herhangi bir gerginlik olmadan bu evde kalmak ve bunun için benimle arkadaşlık kurman . Tapasya bunu dinlediği sırada Masoom ,Tapasya’nın Vrindavana gidiş biletini gösteriyor.

Tapasya bizim arkadaşlık yapmamız hiç bir şekilde mümkün değil diyorsa da bileti gördüğünde durum değişiyor. Masoom, Tapuya ,bana yardım et diyor. Tapasya mecburen razı olur ve Masoom ona el sıkmak teklif eder ve anlaşırlar. Vrindavan’daki Ichha, babasının ölümü hakkında ilk kez söylendiği zaman çocukluğunu hatırlayarak ağlıyor. Annesini ve Jogiyi hatırlamaktadır. Veer evde dinlenirken Mai ona çorba getiriyor.

Ona Kinjal’ın tüm gece ona baktığını söyledi. Tüm gece ateşin vardı ve Kinjal bazı şeyler duyarak hayatında başka birinin olduğundan endişelenmiş.Mai bu konuda Veer’den bir açıklama istiyor. Bu kez evlilik kararını kendisine sorduktan sonra Veer’in Mai’ye evlilik için hazır olduğunu söylemesi üzerine, şu andan itibaren Mai’nin yapmasını istediği her şeyi yapar. Mai bunu duyunca mutlu olur .

[mavitext]Kördüğüm 122. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 121. bölüm özeti kördüğüm 5 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL