Kördüğüm 122. Bölüm Özeti? 6 Aralık Çarşamba!

Kördüğüm 122. Bölüm Özeti? 6 Aralık Çarşamba!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında sevilen Hint dizileri yayınlanmaya devam ediyor. Bu dizilerin başında da Kördüğüm geliyor. Kördüğüm dizisi ile ilgili bilgi ve özetleri sayfamızda bulabilirisiniz.

Kördüğüm 122. Bölüm Özeti? 6 Aralık Çarşamba!

Mai Umed’e gider ve yarın nişan törenini yapmak istediğini söyler. Umed bunun nasıl mümkün olacağını ve hiç bir şey uygun olmayacak, hatta Veer de iyi değil. Mai taviz vermiyor ve kararında ısrarlı. Tapu, Pushkar ile telefonda görüşüyor. Tappu Pushkar’a, yaptığı her şeyden sonra Jogi’yi ikna etmek için biraz zamana ihtiyacı olduğunu söyler. Hemen sonra Nani, Tappu’nun odasına biraz meyve salatası ile girer. Burada ekstra giriş yapmaya başlar. Ancak Tapu hala Nani’ye kızmakta ve Nani’nin Tapu’ya yaptığı meyve salatasını yemeyi reddeder. Tapu hâlâ ikna olmamış ve Nani’ye, hayatıyla yalnız savaştığı zaman geçirmesi gereken aşağılanma ve acıyı hiçbir zaman anlayamayacağını söyler .

Nani savunma moduna geçer ve Tappu’ya, o zamanlar Jogi ve Divya’yı terk edemediğini söylüyor; çünkü ikisi de tamamen kırılmıştı ve onları teselli etmek için birilerinin evde bulunması gerekiyordu. Nani daha sonra Tapu’ya her zaman onun yanında olacağını vaat ediyor ve bundan sonra asla onu yalnız bırakmayacağını söylüyor. Tapu nihayet Nani’nin sözleriyle ikna olmuş ve sonra her ikisi de birbirini kucaklıyor. Tappu, bir dergide Raghvendra Rathod’un(Raghu) resmini görüyor. Daha sonra fotoğrafına bakarak, kendisinden dolayı aşağılanma yüzünden onun intikamını alacağını söylüyor.

Tapu fotoğrafına bakarak, daima kendisine doğru zamanda herhangi bir iş yapmadığını söylemiş olduğunu ama bugün ona doğru zamanı, doğru fırsat ve doğru aracı kullanarak kendisine saldıracağını söyler .Kinjal odasında Nişan için hazırlanıyor ve dün geceyi düşünüyor. Mai odaya girer ve onun endişesini gördüğü halde ona takıları sunuyor. Mai ona dün gece Veer’in söylediklerini söyler ve hastalığı zamanı söylediklerini ciddiye almamalı. Gayey nişan için tam hazırdır. Kinjal bundan ikna oluyor. Veer nişanına hazırlanıyor ancak Mai’ye verdiği sözleri ve ayrıca Umed’in kendisine acelen bir karar vermemesi için söylediklerinden vazgeçmeyi düşünüyor .Veer daha sonra kemerini dolaptan çıkarırken İçça’nın şalı kemere dolanmış şekilde yere düşer. Veer tekrar İçça’yı hatırlıyor.

Etiketler: kördüğüm 122.bölüm özeti kördüğüm 6 aralık çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL