Kördüğüm 123. Bölüm Özeti? 123. Bölüm Neler Olacak? İçça Kaybolur!

Kördüğüm 123. Bölüm Özeti? 123. Bölüm Neler Olacak? İçça Kaybolur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi Kördüğüm’ün 123. bölüm özetinde Tapasya evde oturmuş Raghu’nun resmine bakarak onunla konuşur. Nihayet ondan intikam aldığını söylüyor. Daha sonra Veer’in resmine bakar ve kendisini sevdiği halde senden de intikam alacağım diyor. Vrindava’da bazı kadınlar İçça’nın yanmış kulübesine gelir iletişime geçmek için bir numara ararlar. Numara bulurlar. Veer ise nişan için hazırlanmaktadır. Dizinin 123. bölüm özeti devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 123. Bölüm Özeti? 123. Bölüm Neler Olacak?

Umded Veer’in yanına gelir ve bu kez ilişkilerden ödün vermek yerine kalbinin sesini dinlemesini söyler. Veer ben ona ben kalbimi dinlediğim zamanlarda hiçbir şey olmadı. Bu sefer Main’in sözünü dinliyorum der. Umdet evleneceği kızı diğerlerinin baskısı yüzünden kabul ettiğini söylüyor. Bu arada Mai gelir. Mai bugün çok mutlu olduğunu söyler. Mai Umed’in beyin yıkamakla meşgul olduğunu biliyor fakat Veer Mai’nin isteklerini yapacak Umed’in elinden hiç bir şey gelmez.

Umed, Mai ve Veer üçü dua için gelir. Herkes dua ettikten sonra nişan başlamıştır. Kinjal’ın ailesi son derece memnundur. Yüzüklerin takılma aşaması gelir ve Veer yüzükleri arıyor. Kakaya telefon gelir. Kinjal yüzük için beklerken Kakaya telefonu Veer’e verir. Veer telefonda konuşurken şok olur ve yüzükler elinden düşer. Telefonda İçça’nın kulübesinin yandığını ve İçça’nın ortadan kayıp olduğunu söylerler. Herkes bunu duyduğunda şok olur. Veer ise hala şoktadır. Veer aniden kendine gelir ve hüç kimseye birşey söylemeden oradan uzaklaşır. Veer arabaya biner ve İçça’yı aramaya gider. İçça’nın kaybolduğunu Damini’ye de söylerler. Damini’de şok olur. Divya onu teselli eder.

Veer nihayet Virindava’na ulaşır ve oradaki kadınlarla konuşur. Jogi Damini’yi arar ve endişe etmemesi gerektiğini söyler. Veer’in İçça’yı aradığından bahseder. Veer ise kulübe içerisine girer ve İçça ile annesinin resmini bulur. Veer herkese resmi gösteriyor ve İçça’yı soruyor. Hastane’ye karakola gidiyor. Damini Veer’i arar ve İçça’nın sağ salim eve gelmesini ister. Veer’de söz verir. Nani Tapasya’ya Vrindava’ya gidip gitmediğini İçça’nın kulübesinin yandığından bahis eder. Tapasya şok olur. Gergin bir hal alır. İçça nerededir.

[mavitext]Kördüğüm 122.Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 123. bölüm özeti kördüğüm 123. bölümde neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL