Kördüğüm 124. Bölüm Özeti? İçça Gölde Bulunuyor!

Kördüğüm 124. Bölüm Özeti? İçça Gölde Bulunuyor!

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer İçça’yı arıyor ve bitkin halde ağlamaya başlıyor. İçça nereye gittin beni bu halde neden bıraktın. Seni bulacağım der ve bir göl kenarına gelir. Gece vaktidir Veer kendini çok kötü hissetmektedir. Bir göl kenarına oturur. Ağlamaya devam eder. Kalkar ve oradan ayrılmak üzere iken gölden bir takım sesler duyar. Sesler devam edince Veer gölde beyaz elbise ile birinin sudan çıktığını görür. Dizinin 124. bölüm özetinin devamı yazımızda..

Kördüğüm 124. Bölüm Özeti? İçça Gölde Bulunuyor!

İçça sudan çıkıp merdivenlerden çıkıyor ve Veer’i görünce şaşırıyor. Veer ise hoş bir şaşkınlık yaşıyor. Veer heyecanlı ve öfkeli bir şekilde İçça’nın yanna gider ve neredeydin neden beni bıraktın der. Seni kaybetmekten korktum. İçça Veer’i sakinleştirerek ben bir yere gitmedim iyiyim der. Veer İçça’ya sarılarak ona bir şey olmayacağını söyler. Sensiz olmadan yaşayamam der ve birbirlerine sarılırlar. İçça Veer’i sevdiğini söylerken Veer bir daha söylemesini istiyor. İçça; seni her zaman sevdim fakat daha önceleri korkuyordum. Veer ise korkacak bir şey olmadığını söyler. İkimizde birbirimizi seviyoruz. Bir daha seni terk etmeyeceğim der.

Jogi ise telefonda Umdet ile görüşür ve İçça’nın durumundan endişe ettiğini söyler. Tapasya ise konuşulanları duyar ve Jogi’ye endişe etmemesini söyler. Bu sırada telefon gelir Jogi’ye İçça’yı bulduğunu Veer söyler. Bu haberi herkese söyler. Nani’den başka herkes sevinir. Tapasya ise bugün herkese yemekleri ben yapacağım der. Tapu mutfağa gelir ve İçça’nın babası ile ilgili gerçekleri ona söylediğimi söylerse ne olacak diye konuşur. Ben uzun zamandan beri ilk kez ailemin sevgisini kazandım. Şimdi kaybedersem ne olacak, der. Onu bu sefer nasıl durdurabilirim diye düşünür.

Veer bu sefer Umdet’i arar ve İçça’nın iyi olduğunu söyler. Herkes rahatlar fakat Mai bu duruma bozulur. Veer ve İçça ise kulübeye gelir ve mum yakarlar. Birbirini sevdiklerini söyledikten sonra Veer Kinjal hakkında konuşur. Bu durumun Mai isteği doğrultusunda olduğunu söyler. Veer İçça’nın üzgün olduğunu farkeder. Ona neyi olduğunu sorar. O da babasının ölümünden Jogi’nin sorumlu olduğunu söyler. Jogi’nin babalık sevgisi suçlu olduğu için mi diye sorar. Annemde bu durumu gizledi. Veer ise sen o zaman küçüktün ve annen senden böyle bir durumu gizledi. Hem düşün annen onların yanında çalışıyordu ve kızı için onları affetti. Veer ve İçça birbirine sarılmaya devam eder.

Etiketler: kördüğüm 124. bölüm neler olacak kördüğüm 124. bölüm özeti


Yorum yaz