Kördüğüm 126. Bölüm Özeti? 10 Aralık Pazar – Tapasya Veer’den Hamiledir!

Kördüğüm 126. Bölüm Özeti? 10 Aralık Pazar – Tapasya Veer’den Hamiledir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tören sona erdi. İçça ve Veer kutlamaları alır. Önce Daddaji hayır dua eder. Mai hala şok durumda Veer ve İçça’ya hayır duayı eksik etmez. Damini törenin devamı için İçça’yı eve götürmek istediğini söyler ve herkes aynı fikirdedir. Mai tapınağı terk ettikten sonra Umdet’e kendini iyi hissetmediğini ve Guriji Asham’a gitmek istediğini söyler. Eve geldikten sonra Divya Tapasya’ya yatıp dinlenmesini ister ve sevgi gösterir. Daha sonra Nani’ye Tapasya’nın kaç aylık hamile olduğunu sorar. Dizinin 126. bölüm özeti yazımızda..

Kördüğüm 126. Bölüm Özeti? 10 Aralık Pazar

Nani Tapasya’nın 3 aylık hamile olduğunu söyler. Nani ve Tapasya işler yolunda olduğu için mutludurlar. Guriji Guvanti’ye oğlu Vansh’ın ölümünün erken olduğunu ve tekrar dünyaya geleceğini söylüyor. Bunu duyan Mai ise Tapasya’nın hamile olduğu ve çocuğununda onun karnında olabileceğini düşünüyor. Daha sonra Divya su almaya geldiğinde Tapasya’nın hamile olduğunu söyler. İçça dahil herkes şaşırır. Mai eve geldiğinde Çanda Tapasya’nın Vansh’ı yeniden doğuracağını söyler. Veer kendi evindedir ve İçça’yı arar. İçça Veer’e Tapasya ile ilgili durumu konuşmak ister. Veer ise Tapasya ile ilgili bir şey konuşmak istemez.

Damini İçça’ya gelir ve İçça’ya Veer’i bırakmamasını söyler. İçça Tapu hakkında konuşmak ister Damini bu Tapasya’nın kaderi der. Bizi ilgilendirmez. Ayrıca İçça’ya Tapu’ya olan tüm sorumluluklarını yerine getirdiğini şimdi kocasına karşı sorumluluğunu yerine getirmesi gerektiğini söyler. Bu yüzden Tapu ve bebeğini düşünmemesi gerektiğini söyler. İçça’da Damini’nin sözleri ile aynı düşünür. Nani ve Tapu ise sevinir ve Nani Tapu’ya bu hamilelik olayının Tapu’ya geri dönüş yolunu açtığını söyler. Tapu ise bu habere sevinir ve Nani’ye sarılır. Ertesi gün Divya Tapu’yu beslemekle meşguldür ve Jogi kanepeye oturur. Bir kaç dakika sonra Umdet İçça’yı eve getirmek için geliyor.

Damini İçça’nın hazır olduğunu ve yakında aşağıya ineceğini söyler. İçça aşağı iner ve Mai’de gelir. Herkes şaşırır. Umdet Mai’ye sen neden geldin ben İçça’yı alacaktım der. Ben Tapasya’yı götürmeye geldim der. Herkes şok olur ve Umdet Mai’ye neden Tapu’yu götürmeye geldiğini sorar. Tapasya Veer’in çocuğunu bekliyor der. Umdet bunu duyunca şok olur.

[mavitext]Kördüğüm 125. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 10 aralık pazar neler olacak kördüğüm 126. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL