Kördüğüm 128. Bölüm Özeti? 12 Aralık Pazar- Tapasya İçça İle Veer’in Arasını Bozar!

Kördüğüm 128. Bölüm Özeti? 12 Aralık Pazar- Tapasya İçça İle Veer’in Arasını Bozar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Damini İçça İçin endişelidir. Bay Takur ile konuşmaya başlar. Tapasya ise onların konuşmalarını duyar ve babasının kendisini Veer’in yanına göndermeyeceğini düşünür ve konuşmaya müdahale eder. Dizinin 128. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Kördüğüm 128. Bölüm Özeti? Tapasya İçça İle Veer’in Arasını Bozar!

Daminin ise endişeleri devam etmektedir. Evde Gunvati ve Umdet Tapasya’nın gelişini konuşmaktadır. Umede bu durumun olmaması gerektiğini savunurken Gınwati Tapasya’nın bu evde yaşamaması gerektiğini savunurken Gınvati Tapasya’nın bu evde yaşaması gerektiğini savunur. O anda Tapasya ve diğerleri gelir. Tapasya aslında kimsenin huzurunu bozmak istemediğini  söyler ve duygu sömürüsü yapar. Guwanti’de zaten Tapasya’nın kalmasını ister ve bunu herkese ile paylaşır.

Tapasya ise İçça’dan özür dileyerek iyilik meleği rolünü devam etmektedir. İçça ise özüre gerek yoktur. O sırada Veer gelir. Guwanti ise Tapasya’yı affetmiş ve ama İçça’yı hala affetmemiştir. Veer ise Tapasya’nın İçça’yı bu evde kalmasına nasıl musade ettiğini anlamıyordur. İçça Veer’i bu konuda ikna eder. Bu arada Tapasya mutludur. Damini ise İçça’nın mutsuz olmasından dolayı üzgündür. İçça ile bir birlerine sarılır ve o sırada Veer gelir ve Damini’den özür diler. Damini ise buna gerek olmadığını söyler. Bay Takur ve diğerleri evden ayrılacaktır. Bay Takur İçça ve Tapasya ile vedalaşır. Divya’da İçça’yı kabul ettiği için teşekkür eder.

Divya İçça’ya Tapasya’yı kabul ettiği için teşekkür eder. Tapasya’ya Guwanti odasını hazırlar. Guwanti gider. Tapasya büyükanneye herşeyin yolunda olduğunu söyler. Planları başarıya ulaşmıştır. İçça ile Veer ise gece bir birlerini düşünmektedirler. Veer su almak için mutfağa gider. Tapasya onu takip eder ve sanki onu görmemiş gibi ona çarpar. Veer onun planlarına inanmadığını söyleyince Tapasya ona kızar. İyi biri rolünü oynar. Ertesi gün İçça ve Veer’i birlikte gören Tapasya onları kıskanır. Guwanti Tapasya’ya hamile diye iyi davranırken İçça’ya kötü davranmaktır. Tapasya ve Veer’in birlikte olması için her şeyi yapmaktadır.

[pembetext]Kördüğüm 125. Bölüm Özeti Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 12 aralık neler olacak kördüğüm 12 aralık özeti kördüğüm 128. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL