Kördüğüm 129. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Aralık Çarşamba

Kördüğüm 129. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Aralık Çarşamba

Yazar: Emre Kördüğüm

Gunwati İcca’yı azarlamaktadır. Veer bu olaya daha fazla dayanamaz ve annesi ile konuşacakken Tapasya araya girer ve ortalığı yatıştırır. Veer Tapasya’ya hala inanmaz ve İcca’yı arar. Ancak bu arada Tapu hizmetçiden bavulunu alıyormuş gibi yapar. İcca dayanamaz ve ona yardım etmeye çalışır. Veer Tapu’ya sinir olmaktadır. Dizinin 129. bölüm özeti yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 129. Bölüm Özeti Fragmanı? 13 Aralık Çarşamba

Daha sonra Tapasya İcca’yı kendi odasında işlerle meşgul eder. Amacı Veerden uzak tutmaktır. Bu sıradaki Veer İccayı çağırır. İcca tam gidecekken Tapasya Ona yine iş çıkarır. O biter yeni bir iş çıkarır. Veer Tapasyanın kapısının önüne gelir ve tekrar İccayı çağırır, sinirlenmiştir. Gittiğini haber verir. İcca daha fazla dayanamaz ve Veerin peşinden gider. Tapasya sinirlenir. İcca Veeri merdivenlerde yakalar ve onun gönlünü alır. Veer de İccaya dayanamaz ve ona sarılır. Bu sırada Tapasya gelmiş onları izlemektedir. Onların bu durumuna sinirlenip odaya gider ve ağlar. Daha sonra ise kendisini İcca yerine koyar. Veerin kendisine aşık olduğunu hayal eder.

Ertesi gün Gunwati Tapasyanın neden hamilelik belirtilerinin başlamadığını merak eder. Tapasya da oradadır ve bunun için eve doktor getirmeye karar verirler. Tapasya telaşlanır ve hemen midesi bulanıyormuş gibi yapar. Gunwati sevinir.Tapasya daha sonra İccadan kendisi için çok sevdiği bir yemeği yapmasını ister. Gunwati kabul etmesede sonuçta torunu mevzu bahis kabul etmek zorunda kalacaktır. İccanın yaptığı yemeği Tapasya bayıla bayıla yer. İcca ise onun bu halinden memnun olur. Bu sırada Veer gelir.İcca onu karşılar, tapasya rahatsız olur.

Tapasya elindekinden Veere de uzatır. Ancak Veer yemeden yukarı çıkar. Hala Tapasyaya inanmamaktadır. İcca Veerin yanına çıkar.Bu arada Gunwati gelir ve tapasyanın kapıyı açmadığını söyler. Veer ve İccada Tapasyanın odasına gelirler ve kapıyı çalarlar. Tapasya kapıyı açar ve midesi bulanıyormuş gibi yapıp lavaboya koşar. Daha sonra ise yediği birşeyin dokunduğunu söyler. Tabi Gunwati İccadan şüphelenir. Ona bağırıp çağırır, canını acıtır. Veer dayanamaz ve annesine karşı İccayı savunur. Veer ve İcca oradan ayrılırlar.

[mavitext]Kördüğüm 128. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 129. bölüm özeti kördüğüm 13 aralık çarşamba


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL