Kördüğüm 130. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe – İçça ve Veer Birlikte Oluyor!

Kördüğüm 130. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe – İçça ve Veer Birlikte Oluyor!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya’nın planları devam ederken Tapasya İcca’yı kaynanasının gözünde küçük düşürecek ne gibi plan yaparım onu düşünüyor. son olarak Gunwati’ye  İcca’nın yemeği dokunuyor diyerek İcca’yı küçük düşürmüştü. İcca bu olaya çok üzülmüştür. Tapasya ise Gunwati’ye kendini çok yalnız hissettiği söyler. Gunwati ise Büyükanne’yi Tapasya’nın yanında kalması için çağırır. İcca artık Tapasya ile değil Büyükanne ile de baş etmek zorundadır. Kördüğüm 130. bölüm özeti yazımızız devamında..

Kördüğüm 130. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Aralık Perşembe – İçça ve Veer Birlikte Oluyor!

Tapasya bu duruma sevinirken merdivenlerden inerken Veer ve İcca’nın konuştuğunu ve yarın için planlar yaptığını duyar. Birden başı dönüyormuş gibi rol yapar. İcca onun yanına koşar Tapasya teşekkür eder ve bir duş yapsa iyi olabileceğini söyler. Gunwati ise İcca’ya yaklaşmamasını söylemiştir. İcca biraz uzak dursa da Tapasya’ya yardım eder. Tapasya banyodan çıkar İcca Tapasya’ta havlu getirir ve oradan ayrılır. Bu sırada Gunwati oradan geçerken Tapasya hapşırmaya başlar. Gunwati ona neden banyo yaptığını hastalanacağını söyler. Tapasya ise İcca’nın bunu söylediğini dile getirir. Gunwati sinirlenir ve İcca’yı azarlar. Tapasya ise mutluluktan çıldırır.

Akşam İcca yatar ve üzgündür. Veer yanına gelir ve gönlünü alır. Birbirlerine sarılırlar. Bu sırada Tapasya su almak için odasından çıkar ve İcca ile Veer’in gölgelerini görür. Odaya yaklaşır. bu arada Veer kapıyı açar ve Tapasya saklanır. Veer odadan çıkacakken vazgeçer. İcca’nın yanına döner. İcca ile Veer romantik anlar yaşarken Tapasya dışarıda çıldırmaktadır. Sabah olur. İcca banyo yapar. Veer odadan çıkar. Tapasya odaya girer ve adeta içindeki kini kusar. İcca’ya Veer’i hala sevdiğini Veeri onun elinden aldığını söyler. Veer benim kocamdı ve sen yine benim eskilerime sahipsin, uttaran devam ediyor dedi. Hatta Veer’in belindeki bene kadar hepsini söyler.

Tapasya odadan ayrıldıktan sonra İcca perişan oldu ve gözyaşları döktü. Bu sırada Büyükanne geldi. Tapasya büyükanneyi görünce koşarak ona sarıldı. Gunwati çocuğu düşürür diye endişelenir. Bunu anlayan Büyükanne de Tapasya’yı uyarır. Tapasya Büyükanne’ye olanları bir bir anlatır. Büyükanne Gunwati’ye gelerek Veer’in fotoğraflarından birazını Tapasya’ya verilmesini istedi.Gunwati kabul etti. Büyükanne ve Tapasya İcca’nın odasına gelip fotoğraf albümünü aldı. Veer’in tek bebeklik fotoğrafını alırlar. İcca hiçbir şey diyemedi. O sırada Gunwati geldi. Büyükanne İcca’nın odasında bulunan büyük resmi gözüne kestirdi. Bu resmi Tapasya’nın odasına götürmek istediğini söyledi. İcca ne yapacağını bilemedi. Gunwati ise kabul etti. Büyükanne büyük bir zevk ile fotoğrafı duvardan indirirken İcca ise çok üzgündür.

[pembetext]Kördüğüm 129. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 131. Bölüm Özeti? Tıklayınız! [/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 130.bölüm özeti kördüğüm 14 aralık perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL