Kördüğüm 131. Bölüm 15 Aralık Cuma Özeti? Tapasya Veer’e Yakalanır!

Kördüğüm 131. Bölüm 15 Aralık Cuma Özeti? Tapasya Veer’e Yakalanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Büyükanne ve Tapasya ne yaparsa yapsın İcca ve Veer’in planları bozulmuyordur. İcca ve Veer’in birbirlerine olan sevgisi Büyükanne’nin canını bir hayli sıkar. Damini ise durmadan İcca’yı düşünmektedir. Divya’nın davranışları da onun moralini bozmaktadır. Damini ne yapacağını bilemez. Tapasya ise durmadan kendi odasında bulunan Veer’in fotoğrafına bakar. Dizinin 131. bölüm 15 aralık cuma özeti yazımızın devamında..

Kördüğüm 131. Bölüm 15 Aralık Cuma Özeti? Tapasya Veer’e Yakalanır!

Bu arada İcca ve Veer’in birlikte dışarı çıkacağını öğrenen Tapasya ve büyükanne hemen bir plan yapar. Tapasya’nın hava almak istediğini ve birşeyler alması için dışarı çıkması gerektiğini söyler. O sırada Veer ve İcca’da dışarı çıkmak için gelirler. Gunwati Veer’e Tapasya’yı dışarı çıkmasını söyler. Veer istemese de kabul edecektir. Tapasya Veer ile baş başa dışarı çıkacağını sanarken Veer İcca’yı da çağırır ve onun elinden tutarak dışarı çıkar. Tapasya çıldırır. Tapasya arka koltukta Veer ve İcca ise ön koltukta oturur. Veer arabayı durdurur ve oradaki dondurmacıya Tapasya’ya istediği dondurmayı vermesini söyler.

Kendisi İcca’nın elinden tutup karşıdaki satıcıdan bir şeyler yemeye giderler. Tapasya sinirlenir. Veer ve İcca gülüp eğlenirken Tapasya ise çıldırmaktadır. Tapasya daha fala dayanamaz ve oradan ayrılarak tek başına eve döner. Evde büyükannesinin yanına giderek ağlar. İcca ve Veer Tapasya’nın yokluğunu anladıklarında çok geçtir. İcca onu aramak istese de Veer buna izin vermez. İkisi de eve dönerler. Gunwati onları görüp yine ikisinin canını sıkar. Ancak Veer annesine karşı yine İcca’yı savunur. Ertesi gün Tapasya’ya arkadaşlarından bir telefon gelir. Tapasya’yı bir partiye davet ederler. Büyükanne reddetsede Tapasya gider. Tapasya partide eğlenmeye başladığında beklemediği biri gelir. Bu Rathore’dir.

Rathore Tapasya’nın yanına gelir. Tapasya şaşırsa da onu pek umursamaz. Tapasya oradan ayrılır. Ancak peşine adamlar takılır. Bu nedenle Tapasya Rathore’nin evine bırakma teklifini kabul etmek zorunda kalır. Veer ise bu sırada eve gelmiştir. Tam arabadan inecekken Tapasya’nın bir arabadan indiğini görür. O içeri girene kadar arabada bekler. Tapasya içeri girince peşinden içeri girer. Tapasya’ya seslenir. Tapasya yaklanır. İmdadına Büyükanne yetişir. İkisi de ne yapacaklarını bilemezler ve korku ile beklerler.

[pembetext]Kördüğüm 130. Bölüm Özeti? Tıklayınız[/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 132. Bölüm Özeti? Tıklayınız[/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 131. bölüm özeti kördüğüm 15 aralık cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL