Kördüğüm 132. Bölüm Özeti ? 16 Aralık Cumartesi Neler Olacak?

Kördüğüm 132. Bölüm Özeti ? 16 Aralık Cumartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Büyükannenin İccayı kötü duruma düşürmek için hazırladığı plan başarılı olmuştur. Büyükanne İccadan Tapasya için tatlı yapmasını söyler. Ancak içine koyduğu madde Tapasyaya zarar verecektir. Gunwati bunun için Büyükanneden hesap sormaya gitmiş o sırada İcca tatlıyı kendisinin yaptığını söyleyince, Gunwati yine İccaya bağırıp çağırmaya başlamıştır.

Kördüğüm 132. Bölüm Özeti

Büyükanne de fırsattan istifade İccayı suçlar. Bu sırada Veerin amcası Büyükannenin herşeyi ayarladığını ve İccadan tatlı yapmasını onun istediğini söyler. Büyükanne çok kötü bozulur. Ama Gunwati ona inanmaz ve İccayı suçlamaya devam eder. Bu arada Tapasya bile ne olduğunu anlamamış boş boş bakıyordur. İcca ağlayarak oradan ayrılır. Masoom ise okumaya karar vermiştir. Damini onun bu kararına çok sevinirken, Puşkar dalga geçer. Akşam Veer elinde çiçekle İccanın yanına gelir. İcca ağlamaktadır. İcca Çiçeklere çok sevinir. Veer İccanın üzgün olduğunu görünce ona ne olduğunu sorar. İcca ise olan biten her şeyi anlatır. Veer de İccaya Tapasyanın gece eve geldiği günkü olaydan bahseder.

Tapasyanın hamile olduğuna inanmadığını belirtir. Veer İccanın gönlünü alır. ikisi birbirine sarılır. Tapasya çıldırıyordur. İccanın her zaman yanında birinin olduğunu, Veerin İccadan Başka birini görmediğini söyleyip delirir. Veer ertesi gün İcca ile telefonda konuşmaktadır. İcca annesini görmeye gideceğinden bahseder. Bu sırada Veer Tapasyayı görüp telefonu kapatır. Tapasya bir spor salonuna girer, Veerde peşinden gider. Tapasyayı koşu bandında koşarken görünce çok şaşırır ama ses etmez. İcca ise  Damininin yanına gelmiş ve onunla dertleşmektedir. İkisi birbirini gördüğü için mutludur. İcca gittikten sonra Puşkar Damini ile uğraşmaya devam eder. Bu sırada Bay Takur gelir ve Daminiyi savunur.

Puşkar sinir olur. Gunwati Tapasyanın eline oyuncak bir bebek verir ve ona nasıl tutulması gerektiğini sorar. Ancak Tapasya bebeği düzgünce tutamaz. Gunwati şok olur.büyükanne bu durumu toparlar ve Tapasyaya bebeğin nasıl tutulacağını gösterir. Yemek masasında Gunwati Tapasyaya yemek verirken, Veerin babası gelir ve İcca onu karşılar. Onun İccayı çok sevmesi Tapasyanın zoruna gider. Bu arada Chandra İccanın iyiliğini kullanarak ona işlerini yaptırır. Ayrıca fitne fesatlık yapar. Veer ise Tapasyanın hamileliğinden şüphelendiği için onu doktora götürür. Büyükanne de yanında gider. İccada Vansın fotoğrafını görüp ağlamaktadır.

[pembetext]Kördüğüm 131. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[pembetext]Kördüğüm 133. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm kördüğüm 1 aralık cuma özeti kördüğüm 132. bölüm özeti kördüğüm 16 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL