Kördüğüm 133. Bölüm Özeti Fragmanı? 17 Aralık Pazar Özeti?

Kördüğüm 133. Bölüm Özeti Fragmanı? 17 Aralık Pazar Özeti?

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca Vansın fotoğrafına bakıp onla ilgili anıları hatırlayıp ağlamaktadır. Bu sırada Veer’in babası gelerek İcca’ya destek olur. Bu sıralarda Veer, Tapasya ve Büyükanne de hastaneye gelmiştir. Büyükanne ve Tapasya gerçekler ortaya çıkacak diye çok korkuyordur. Veer onların bu korkularını hissetmiştir. Büyükanne ne yaparsa yapsın Tapasya doktora girmekten kurtulamaz. Dizinin 133. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 133. Bölüm Özeti Fragmanı? 17 Aralık Pazar Özeti?

Tapasya yatağa yatarken Büyükanne ve Veer onu izlemektedir. Büyükanne resmen korkudan üç buçuk atıyordur. Tapasya kontrolden çıkar. Hepsi ters bir haber beklerken doktor bir anda bebeğin durumunun iyi olduğunu söyleyince herkes şok olur. Tapasya ve Büyükanne hem sevinçten hemde şaşkınlıktan ne diyeceğini bilememektedir. Veer onlardan önce çıkar sersemlemiş gibidir. Büyükanne ve Tapasya’da gelir. Hiç kimse eve gidene kadar konuşmaz. Onları evde Gunwati karşılar. Veer odasına çıkar ve onlanları İcca’ya anlatır. İcca zaten durumun böyle olacağından emindir. Veer ne olursa olsun hep İcca’yı seveceğini söyler. İkisi birbirlerine sarılır.

Tapasya ve Büyükanne ise kendi odalarına çıkmış ikisi de mutluluktan çıldırıyordur. Tapasya adeta mutluluktan uçuyordur. Büyükanne belirtileri nasıl hissetmediğini sorar. O sıra Tapasya fakir bir hayat yaşarken midesinin bulandığını hatırlar. ve o günleri hatırlayınca da üzülür. Büyükanne onu teselli edecektir. Bu arada Veer’in amcası Gunwati ve diğerlerine İcca’ya neden kötü davranıp Tapasya’ya iyi davrandıkları konusunda konuşmaktadır. Ancak bu konuşma bir fayda sağlamayacaktır. Ertesi sabah İcca ve Veer odalarında romantik anlar yaşarken Büyükanne gizlice onları kapıdan izler ve bu duruma sinir olur. Daha fazla dayanamaz ve içeriye girer. Veer’e Tapasya’yı kontrole götürmesi gerektiğini söyler.

İcca ve Veer onun bu durumundan memnun olmamıştır. Veer ve İcca aşağı iner. Tapasya heyecanlanmıştır. Ancak Veer İcca’nın da gelmesini isteyince hem Büyükanne hem de Tapasya bu durumu kabullenmez. Bebeğini ilk ultrasonda görürken İcca’nın olmamasını isterler. Veer itiraz etse de İcca kabul eder. Veer ve Tapasya bebeği izlerken heyecanlanırlar. Veer o kadar heyecanlanmıştır ki Tapasya bile bu duruma çok şaşırır. Ancak Veer sadece bebekten dolayı heyecan yapar. Hala Tapasya’dan nefret ediyordur. Hatta bir ara farketmeden Tapasya’nın bileğinden tutar. Tapasya bundan faydalanıp Veer’in elini tutsa da Veer kendine gelip elini geri çeker. Veer eve geldiğinde dalgındır. Omzuna dokunan eli Tapasya zannedip kızar. Aslında o kişi İcca’dır. Veer herşeyin sorumlusu olarak kendisini görüp ağlar.

[mavitext]Kördüğüm 132. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 134. bölüm İçin Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 133. bölüm 17 aralık neler olacak kördüğüm 133. bölüm özeti kördüğüm 17 aralık pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL