Kördüğüm 134. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Kördüğüm 134. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer olanlardan dolayı kendini suçlu hissederken, Tapasya ise Veer’in bebeği ultrason da gördüğünde ne kadar mutlu olduğunu hatırlayıp mutlu olur. Bu sırada Büyükanne Tapasya’nın yanına gelir. Tapasya’ya dikkatli olmasını söyler ve İcca’nın Veer’den kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlatır. Bu arada İcca Veer’in yüzünü tekrar güldürmeyi başarır. Damini İcca’yı arar. Telefonunu Chandra açar. Chandra durur mu hemen olanları Damini’ye anlatır. Damini çok telaşlanacaktır. İcca onunla konuşsa da fayda etmez.

Kördüğüm 134. Bölüm Özeti? 18 Aralık Pazartesi Neler Olacak?

Büyükanne Tapasya’nın yanına gelir ve akşam Veer için hazırlanmasını söyler. Bu arada Veer ve İcca akşam baş başa yemeğe çıkacaktır. Bu nedenle İcca da yemek için hazırlanmaktadır. Tapasya da güzelce süslenir. Akşam Veer eve elinde bir tane kırmızı gülle gelir. İcca onu görüp koşar ancak onu bekleyen bir de Tapasya vardır. Veer onu karşısında görünce şaşırır. O sırada İcca da aşağı iner. Tapasya büyük heyecanla Veer’in elindeki gülü alacağını hayal ederken, Veer direk İcca’ya ilerler.Elindeki kırmızı gülü ona uzatır. İcca ve Veer tam gidecekken Gunwati ve Büyükanne gelir. Büyükanne olacakları düşünüp, Gunwati’yi oraya getirmiştir. Gunwati, Veer’e yemeğe Tapasya’yı götürmesini söyler. Veer kabul etmez. İcca bir adım geri çekilirken, Veer onu tutar.

Veer hemen bir plan yaparak, Tapasya’nın kendine dikkat etmesi gerektiğini, bu nedenle onunda gelmek istemediğini söyler. Tapasya mecbur kabul edecektir. O sinirle odasına çıkarken, İcca Büyükannenin yanına gelerek başarılı olamadığını gösterir.Tapasya ise odasında ağlamaktadır. Onun yanına çıkan Büyükanne ona sakin olmasını ve sabretmesini söyler. Tapasya’ya sarılır. Bu arada İcca ve Veer romantik bir gece geçiriyorlardır. Bu sırada Veer arabasından bir şey almaya gider. Arabasını açmaya çalışırken arabanın alarmı çalmaya başlar. Polisler Veer’in etrafını çevirir. Meğerse Veer’in açtığı araba başkasının arabasıymış. Ancak kendi arabasına çok benzemektedir. Tüm bunlar olurken karanlıklar içinde biri görülür.

Bu kişi Satya arabanın sahibidir. Onlara doğru yürür ve polislere olanların bir yanlış anlama olduğunu söyler. Polisler gider Veer ona teşekkür edip İcca’nın yanına gelir. İcca’ya her şeyi anlatmaya başlar. Bu sırada Satya bir şekilde yine Veer’in yanına gelir ve arkadaş olurlar. Satya onlara Sachi’yi tanıştırır. Bu arada Sachi’nin doğum günüdür. Veer ve İcca eğlenceli bir akşamın ardından eve dönerler. Tapasya sinirden çatlıyordur. Onların geldiğini görür. Çok sinirlenir ve kötü olur. İcca onu görüp yardım etmek ister. Ama Büyükanne daha önce davranacaktır. Veer ise İcca’nın yardım etmesini istemeyip, İcca’yı odaya götürür. Odasında İcca Tapasya ile ilgili güzel günleri hatırlar. Veer’le bu konu hakkında tartışırlar. Veer ertesi gün yaptığından pişman olup İcca’dan özür diler.

[pembetext]Kördüğüm 135. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: kördüğüm 134.bölüm özeti kördüğüm 18 aralık pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL