Kördüğüm 135. Bölüm Özeti? 19 Aralık Salı Neler Olacak?

Kördüğüm 135. Bölüm Özeti? 19 Aralık Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca odasındayken Tapasya yanına gelir. Elinde bir dosya vardır. Tapasya utanmadan bebeğinin ultrason görüntülerini İcca’ya göstermeye gelmiştir. İcca da görüntülere bakıp mutlu olmaktadır. Tapasya yine duramaz ve İcca’nın moralini bozacak şekilde konuşmaya başlar. İcca ve Tapasya tartışmaya başlarlar. Tapasya ağlamaktadır. O sırada Veer gelir ve Veer Tapasya’ya karşı kötü davranır, Tapasya sinirlenip oradan gider.

Kördüğüm 135. Bölüm Özeti? 19 Aralık Salı Neler Olacak?

Veer babası ile ilgili bir toplantıya katılacaktır. Toplantıya gelecek olan kişi ise Veer’in tanıdığı biridir. Satya toplantıya katılacaktır. Bu arada Tapasya kara kara düşünmektedir. Aslında Tapasya öyle büyük bir blöf yapacaktır ki ne yazık ki Veer bile buna karşı duramayacaktır. Gunwati elinde sütle Tapasya’nın yanına gelir. Tapasya bu evde daha fazla duramayacağını ve onu İcca’yla beraber görmeye dayanamadığını söyler. Gunwati onu sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamaz. Tapasya bavulunu hazırlamaya çıkar. Veer ise ihtiyacı olan insanlara yardım ediyordur.

Onu İcca tapınağa dua etmeye gittiği zamanda görecektir. Tapasya bavulunu hazırlarken Veer’i arar ve ona gideceğini söyler. Ancak Veer bunu umursamaz. İcca ise mangalsutsasını kaybetmiş, Chandra’ya sormaktadır. O sırada Tapasya yine İcca’nın moralini bozmaya çalışır. Bu sırada Veer gelir. Tapasya onu görür ve hemen konuşmalarını değiştirir. Kendini acındırır ve bavulunu alarak gider.İcca onu durdurmaya çalışır ama Tapasya ne İcca’yı ne büyükanneyi gözü görür. Merdivenlerden aşağı iner. O sırada Gunwati gelir. Tapasya onlarla vedalaşır.

Veer de yukarıdan bakıyordur. Tapasya kapıya doğru yönelir. O sırada Veer, gitme diye seslenir. Tapasya ve diğerleri şok olur. Demin Tapasya’yı engellemeye çalışan İcca Veer’in onu engellemesi üzerine üzülecektir. Veer, Tapasya’nın yanına gelerek ondan özür diler ve gitmemesini ister. Tapasya çok mutlu olur. İcca ise düşüncelere dalmıştır. O sırada Chandra mangalsutrasını bulup getirir ve İcca’nın kalbine fitne tohumları ekmeye çalışır. Kızını arayan Damini, Gunwati’nin ters konuşmaları nedeniyle telaşlanır.

[mavitext]Kördüğüm 136. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 133. Bölüm Özeti? 17 Aralık? Tıklayınız![/pembetext]

[gritext]Kördüğüm 132. Bölüm Özeti? 16 Aralık? Tıklayınız![/gritext]

[kirmizitext]Kördüğüm 131. Bölüm Özeti? 15 Aralık? Tıklayınız![/kirmizitext]

[saritext]Kördüğüm 130. Bölüm Özeti? 14 Aralık? Tıklayınız! [/saritext]

[mavitext]Kördüğüm 129. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: Kördüğüm 135. bölüm özeti kördüğüm 19 aralık pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL