Kördüğüm 136. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Kördüğüm 136. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca ve Veer akşam eğlenmek için dışarı çıkıor. Satya ve Sachi ile buluşacaklardır. Satya’nın yanına gelirler. Bu arada Sachi ilerde bazı şeylere bakıyordur. İcca yavaşça onun yanına gelir ve gözlerini kapatır. O sırada Sachi korkar ve bağırmaya başlar. İcca ne olduğunu anlayamaz. Daha sonra Satya Sachi’nin yanına gelerek onu sakinleştirir ve İccagile de bir bahane bulur. Her şey eski haline döner. Bu arada Tapasya çok mutludur. Kördüğüm 136. bölüm özeti ile 20 Aralık Çarşamba neler olacak? Yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 136. Bölüm Özeti? 20 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Tapasya’nın mutluluğu Veer’in kendisini evden göndermemesinden kaynaklanmaktadır. Veer’in resmine bakıp hep o anı hatırlar ve gülümser. Büyükanne ise hala fitene tohumları ekmeye devam edecektir. İcca Veer için güzel bir tişört beğenir ve Sachi’ye gösterir. Sachi ise onu Veer’in pek beğenmeyeceğini söyler ve oradan bir gömlek alarak ona bunu almasını söyler. İcca üzülür. Ancak yinede kendi beğendiği tişörtü alacaktır. Bu arada Veer ordaki bebek kıyafetlerini görür. Dayanamaz ve onlara bakmaya gider. Veer adeta onların içinde kendini kaybetmiştir. İcca ise uzaktan onu izliyordur. İcca Veer’in yanına gelir ve ona üzüldüğünü belli etmemek için heyecanlı bir şekilde konuşmaya başlar. Veer onu üzdüğünü anlar ve durumu telafi etmeye çalışır. Tam o sırada Satya ve Sachi gelir ve onların bebek beklediğini sanarak onları kutlar.

Veer ve İcca yanlış anladıklarını söyleyip açıklama yaparlar. Satya ve Sachi bu durumdan dolayı özür diler. İcca ve Veer eve gelirler. Büyükanne de onları izlemektedir. Onların mutluluğu karşısında nefret dolu gözlerle bakar. Veer gitttikten sonra İcca Tapasya’nın ayaklarını yağlamaya çıkar. Büyükannenin gözünde hala hizmetçi olan İcca, Büyükannenin kötü sözlerine maruz kalmaya devam eder. İcca dayanamaz ve oradan ayrılır. Bu arada Veer’in babası eşi ve Veer’in dedesine Tapasya’ya iyi davranıp da İcca’ya kötü davranmamaları konusunda konuşsa da fayda sağlamayacaktır. Damini’nin ise doğum günüdür. Bay Takur ve İcca onun için sürpriz hazırlarlar. Bay Takur İcca ile rahat rahat konuşması için Damini’ye bir telefon hediye eder. Puşkar bunu görünce sinirlenir. GunWati İcca’nın canını sıkacak sözler söyler. Ancak Veer onun yanında olacaktır.

 

İcca Annesinin doğum gününe gitmek için hazırlanmıştır. Ancak Gunwati onu göndermek istemez. Tapasya çok mutludur. Ama bu sırada İcca’nın imdadına Veer’in babası yetişir ve onu Damini’nin doğum gününe gönderir. Ne Gunwati ne de Tapasya sesini çıkarabilir. İcca Damini’nin yanına varıp onun doğum gününü kutlar. Ona bir sarı hediye eder.  Bu arada Damini’den habersiz ev süslenmiştir. Damini görünce hem şaşırır hem mutlu olur. Partide Puşkar, eşi ve Bay Takur şarkı söyler. Eğlenceli partinin ardından Veer ve İcca eve doğru yola çıkarlar. İcca emniyet kemerini takamamaktadır. Veer ona yardım etmeye çalışırken önlerine biri atlar ve Veer ona çarpar. Bı kişi Sachi’dir. İcca ve Veer hemen onu hastaneye kaldırırken Satha’yı arayıp haber verirler.

[pembetext]Kördüğüm 137. Bölüm Özeti? Tıklayınız! [/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 138. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? Tıklayınız!

Etiketler: kördüğüm 136. bölüm özeti kördüğüm 20 aralık 2017 çarşamba özeti kördüğüm 20 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL