Kördüğüm 137. Bölüm Özeti? 21 Aralık Perşembe- Veer Tutuklanır

Kördüğüm 137. Bölüm Özeti? 21 Aralık Perşembe- Veer Tutuklanır

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer ve İcca  Sanciniyi hastaneye götürürler. Hayatı tehlikede olduğu için acilen ameliyata alınması gerekmektedir.  İcca ve Veer dışarda beklerken polis gelir ve Veer’i karakola götürür. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm 137. Bölümde Veer tutuklanıyor. Bakalım bizi bölümün devamında neler bekliyor…

Kördüğüm 137. Bölüm Özeti?

Daha sonra İcca Jogi’yi arar ve ona kaza yaptıklarını haber verir. Jogi bundan dolayı şok geçirir, Damini de duyduğunda şok geçirir. Hemen hazırlanıp çıkmak için harekete geçerler. Bu arada Satya da hastaneye yetişir. İccayı orada görünce hemen olan biteni, durumu öğrenmeye çalışır. Daha sonra oturup beklerler. Satya olayın nasıl olduğunu İccadan öğrenince bu durumdan dolayı çok öfkelenir. İcca ona yalvarır ve “biz böyle olmasını istemedik, olay aniden oldu” der. Satyanın hala öfkesi azalmamıştır. İcca ona destek olmak isterken, Satya gerek olmadığını söyler. İcca bu durumdan dolayı kötü etkilenir.

Bir süre sonra Jogi ve Damini de hasteneye ulaşırlar. Hemen İccaya destek olarak onu teselli etmeye çalışırlar. İcca onlara Veerin karakolda olduğunu söyler.Veer ise karakolda polislerle konuşmaktadır. Adam vurmaktan dolayı hapse atılma tehlikesi yaşamaktadır. Umed ve Jogi de buradadır. Malesef yapacak birşey yoktur. Tam da Veer’i götürmek üzereyken Satya içeri girer. Kendisini takdim eder ve Sancinin Kardeşi olduğunu söyler.Veer’i tanıdığını ve şikayetçi olmadığını söyler. Veer serbest bırakılır ve Satya ya durumundan dolayı teşekkür etmeyi unutmaz. Çok üzgün olduğunu söyler ve Veer daha sonra hastaneye gider.

Satya dua etmek için tapınağa gitmiştir. İcca da tapınağa gitmiştir. Satya’yı da tapınakta görünce hemen onun yanına gider ve teselli eder. Satya ise “kardeşim iyi biri ve Tanrı onu mutlaka iyileştirecektir” der. Daha sonra da İcca da Sanci için dua eder. Hep birlikte hastanede beklerken doktor çıkıp gelir ve ameliyatın iyi geçtiğini söyler. Fakat daha sonrasını tabi ki Tanrı bilir. (Allahtan umut kesilmez 🙂 ) Veer ise duruma oldukça üzülmektedir.Eğer Sanci iyileşemezse asla kendisini affetmeyeceğini söyler. İcca ise Veer’i teselli etmeye çalışır.

[mavitext]Kördüğüm 136. Bölüm Özeti?[/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 138. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? Tıklayınız!

Kördüğüm 137. Bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: kördüğüm 137. bölüm özeti kördüğüm 21 aralık özeti kördüğüm 21 aralık perşembe neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL