Kördüğüm 138. Bölüm Özeti? 22 Aralık Özeti? Damini Hırsızlıkla Suçlanıyor

Kördüğüm 138. Bölüm Özeti? 22 Aralık Özeti? Damini Hırsızlıkla Suçlanıyor

Yazar: Emre Kördüğüm

Doktor Satyaya kardeşi Sancinin kendisine geldiğini haber verir. Fakat önemli bir problem vardır. Sancinin gören gözleri görmez olmuştur artık. Satya bu duruma şok olmuştur. Sanciniyi tekerlekli sandalye de getirirler. Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi her geçen gün izleyiciyi ekran başında tutmaya devam ediyor. Bakalım yeni bölümün devamında bizi neler bekliyor. O zaman buyrun yazımızın devamına…

Kördüğüm 138. Bölüm Özeti?

Satya ne yapacağını bilemez halde donup kalmıştır. Veer Sanciye yaklaşır ve kendini tanıtarak destek olmaya çalışır. Sanci kardeşini sorduğunda gelecek diye cevap verir Veer. Herkes doktor odasında Sancinin neden görmediği konusunda bilgi almaya çalışır. Doktor her şeyin iyi olduğunu ve bir problem olmadığını söyler. Doktor görme engelinin kaza ile ilgili yaşadığı şoktan olabileceğini ve bir kaç ay sonra kendi kendine düzelebileceğini söyler. Satya kendini kötü hisseder. Veer ve İcca ona destek olmaya çalışırlar. Daha sonra İcca Sancinin yanına gelerek ona yemek vermektedir. Sanci ile İcca iyi arkadaş olmuşlardır bile. Satya ellerinde çiçek odaya gelir ve Sanciye seslenir. Sanci bu durumdan o kadar mutlu olur ki hemen kardeşini kucaklar.

Sabah olduğunda İcca, Satya ve Veer tekrar hasteneye gitmişlerdir. Arabadan inerken Veer aniden bir şey fark eder ve baktığında ne görsün Sancinin hastanenin tepesinde olduğunu görür. Görür görmez hemen hemen koşarak onu kurtarmaya gider. Satya ve İcca bir şey anlamıyor ve baktıklarında şok olurlar. Veer zamanında yetişir ve Sancinin hayatını kurtarır.

Jogi evinde Puşkar ve Rohini, Daminiye hırsızlık kııfını giydirmek için amatörce bir plan yapmışlardır. Rohini, Divyanın bileziklerini Damininin gömleğinin cebine koyuyor. Yemek sırasında Damini bir iş yaparken Rohini hemen ortalığı velveleye verir ve Daminin altınlarını çaldığını söyler. Damini hiç bir şey çalmadığını söyler. Jogi de bu duruma şok olmuştur. Damini oradan uzaklaşır. Jogi, Puşkar ve Rohiniye bakarak bu işi onların planladıkladıklarını anlatmak istermiş gibi bir hali vardır.

[mavitext]Kördüğüm 137. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Kördüğüm 138. Bölüm Fragmanı ?

Fragman henüz yayınlanmamıştır.

Etiketler: Kördüğüm 138. bölüm özeti kördüğüm 22 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL