Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? 23 Aralık Özeti? Yeni Gizemli Adam Satya…

Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? 23 Aralık Özeti? Yeni Gizemli Adam Satya…

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer, Satya ve Sancini’yi kendi evlerine konuk getirmiştir. Onları herkesle tanıştırıyor. Satya, Gunwati’den hayır dua istiyor. Annesini erken kaybettiği için bunu ondan istiyor. Mai de ona hayır dua eder. Daha sonra Sancini’yi de getirirler. Kasab, Satya’nın buraya gelişinden pek memnun değildir. Onun burada olmamasını düşünüyor. Satya kendi bavulunu taşımak isterken Kasab ona ‘Siz misafirsiniz, bu bizim işimiz’ diyor ve bunu sert bir şekilde söylüyor. Kanal 7 ekranlarının sevilen fenomen dizisi Kördüğüm tüm hızıyla devam ediyor. Başka neler olacak merak ediyor musun? Haydi o zaman bölümün devamı yazımızda..

Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? 23 Aralık  Neler Olacak?

Yemek sırasında Tapasya kendini Veer’in çocuğunun annesi olarak taktim ediyor. Satya buna şaşırmıştır. İcca ona Tapasya’nın onun çocukluk arkadaşı olduğunu ve daha önce Veer’in karısı olduğunu söylüyor. Satya acayip bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Sanci ve Satya odada, İcca’nın bu durumu nasıl idare ettiğini soruyor. Satya ona, İcca’nın gerçekten mükemmel bir davranış sergilediğini söylüyor. Nani ve Tapasya odasında konuşuyorlar. Nani ona ‘İcca, Satya ve Sancini’yi buraya getirmekle bu evdeki konumu yükseliyor.’ diyor. Tapasya ona ‘İcca bir hizmetçi benden daha iyi olamaz.’ diyor.  İcca ve Veer telefonda konuşuyor. Pek de mutludurlar. Tapasya oradan geçerken onları duyar ve bu durum hoşuna gitmez. Yarın erken saatlerde Mai bahçeye çıktığında birinin çiçek topladığını görüyor. Onun Satya olduğunu fark eder ve ne yaptığını sorar. Satya puja için çiçek topluyordur. Bu durum Mai’nin hoşuna gider.

Kasab odasından bunu izliyordur fakat yine de Satya’nın burada olmaması gerektiğini düşünür. Her ikisi birlikle puja yaparlar ve Satya’nın töreleri iyi bilmesi Mai’yi şaşırtır ve hatta bundan memnun olmuştur. Daha sonra Daddaji ve Satya birlikte satranç oynarlar. Daddaji de Satya’yı sevmiştir. Onu Vansh’ı hatırlatıyor. Daddaji hayallere dalar ve onunla ilgili günleri hatırlar.İcca yemek yaparken Tapasya oradan geçer. Nasıl yapayım da İcca’yı üzeyim diye düşünür. Hemen telefonda Veer ile konuşuyormuş gibi yapar. Tapasya çocukla ilgili bilgiler verir ve İcca bunu duymaktadır. Daha sonra İcca’nın yanına gelir ve Veer merak etmiş de bizim durumumuzu soruyor der. İcca buna üzülür. Daha sonra Veer İcca’yı arar ve konuşurken, İcca ona biraz önce Tapasya ile konuştuğunu sorar. Veer asla böyle bir şey yapmadığını ve Tapasya’nın yalan söylediğini söyler.

Tapasya yine kulübe gelmiştir. Bu sırada ona doğru bir adam geliyor. Veer gelir ve Tapasya’yı dansa kaldırır. Bir güzel dans ederler. Tabii ki bunlar bir hayaldir. Tapasya hayalden uyanır ve karşısındaki kişiyi merak ediyor. Adam maskeyi çıkarır ve Tapasya onun Raghu olduğunu görür. Veer sevgililer günü için evde bir sürpriz hazırlamıştır. İcca odaya geldiğinde odada Veer, mumlar, çiçekler… İcca bundan mutludur. Daha sonra bahçeye çıkarlar. Tapasya eve döndüğünde pencereden Veer ve İcca’yı fark eder. Onların böyle mutlu olmalarına dayanamaz ve ışıkları kapatır. Veer ve İcca bu duruma şaşırır fakat mutluluklarını bozmazlar. Mum yakarlar ve bu durumda bile mutluluklarına devam ederler. Tapasya bir şey yapamadığı için çok bozulmuştur.

[mavitext]Kördüğüm 138. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 140. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: Kördüğüm 139. bölüm özeti Kördüğüm 23 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL