Kördüğüm 140. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar- Veer ve Tapasya Yakınlaşıyor mu?

Kördüğüm 140. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar- Veer ve Tapasya Yakınlaşıyor mu?

Yazar: Emre Kördüğüm

Mai kahvaltı hazırlarken Satya acilen gitmesi gerektiğini söyler. Mai rica eder. ” Sevdiğin yemeği söyle onu yapayım sende yemeğe bizimle kal” der. Satya ise bu anda çocuklukta annesinin hazırladığı yemeği aklına gelir ve Mai’ye bundan bahseder. Mai bu sözler karşısında şaşkındır. Satya Vans’ın favori yemeğinin ismini söylemiştir. Mai bu duruma üzülse de Satya durumu düzeltir. Daha sonra Satya İçça ile konuşuyor. Nani ve Tapasya bunu görüyor ve onların ilişkileri iyi gitttiğinden bahsediyorlar. Kördüğüm 24 Aralık Pazar 140. bölüm özeti yazımızın devamında..

Kördüğüm 140. Bölüm Özeti? 24 Aralık Pazar- Veer ve Tapasya Yakınlaşıyor mu?

Satya işe gitmek için ayrılıyor. Yolda arabanın frenlerinin tutmadığını fark ediyor. Arabayı durduramaz ve bir ağaca çarparak durabilir. Daddaji ve Mai Satya hakkında konuşurlar ve onun Vansh ile ortak yanları hakkında tartışmaya başlarlar. Bu sırada Kasap oraya gelir ve Satya asla Vans gibi olamaz der. Kasabın neden böyle yaptığı anlaşılmazken Daddaji bu duruma sinirlenir. Bu sırada Satya içeri girer kaza sırasında biraz hırpalanmıştır. Mai ve Gunwanti koşarak Satya’nın yanına gelir ve durumunu sorar. Satya onlara durumunu anlatır. Daha sonra hep birlikte bahçede oyun oynarlar ve hepsi halinden memnundur.

Tapasya’ya telefon gelir ve kenarda konuşur. Gizemli bir kişi ona ” gizli sırrını biliyorum” der ve telefonu kapatır. Tapasya bu durumdan ürker ve odasına çekilir. Nani’ye durum hakkında bilgi verir. Nani de bu durumdan endişelenir. Veer’in telefonu çalar ve servisten gelen bu telefonda Satya’nın frenlerinin kasten kesildiğini söylerler. Herkes bu durumdan şok olmuştur bunu kim yapabilir diye merak ediyorlar. Bir gün sonra Damini İçça’nın yanına gelir. İçça Damini’yi Satya ile tanıştırıyor. Damini Tapasya ile konuşurken Tapasya karnını tutar Damini onu sandalyeye oturtur. Bebek tekmeliyordur herhalde der. Veer bu sözü duyar duymaz Tapasya’nın karnına elini koyar. İçça ve Damini bu durum karşısında şok olurlarken Tapasya mutludur.

İçça Veer’in bu hareketinden sonra Tapasya’nın yanına gelir ve yorulduğunu dinlenmesi gerektiğini söyleyerek elini uzatır. Tapasya ise İçça yerine Veer’in elini tutarak kalkar. Sanci ve Satya odada oturmuşlar annelerini düşünüyorlar. Sancini annesinin resmini istiyor. Satya kalkar ve resmi getirir. Resme bakarlar ve eski günleri hatırlayarak ağlarlar. Bu sırada Kasap gelir ve Daddaji seni çağırıyor der. Satya hemen resmi saklıyor ve geliyorum diyor.

[pembetext]Kördüğüm 141. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 139. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 140. bölüm özeti kördüğüm 24 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL