Kördüğüm 143. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Kördüğüm 143. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya’nın puja törenindeki rezil oluşu herkesi şok etmiştir. Kimse ne olduğunu anlamamıştır. Tapasya ağlayarak odasına koşar. Jogi Takur da kızının bu haline endişeleniyor. Herkes ortada dona kalmıştır. Satya ve Sanci de bir şey olmamış gibi davranmaktadır. Tapasya odasına gelir ve aynada kendine bakar. Bu anda aklına Vansh’ın kendini öldürdüğü an gelir. Tapasya bir anlık kendini kaybeder ve yüzünün kan olduğunu sanarak çığlık atar. Jogi ona yetişir ve sakinleştirmeye çalışır. Nani de onların yanına gelir ve Jogi ona Tapasya’yı götürüp yüzünü yıkamasını söyler. Veer de oraya gelmiştir. Jogi’nin böyle çaresiz ve kötü durumda olması aslında onu üzüyor. Veer Jogi’nin yanına gelir ve Jogi ona Tapasya’nın durumu ile ilgili ona yardımcı olmasını istiyor. Tapasya’nın hamile olduğunu, desteğe ihtiyacı olduğunu, bazı şeyleri yapabileceğini ve Veer’e ihtiyacı olduğunu söyler. Veer Jogi’nin endişesini anlıyordur. Kanal7 ekranlarının sevilen dizisi Kördüğüm de neler olacağını merak konusu. Bakalım bu bölümün devamında Kördüğüm izleyicilerini ne bekliyor? Ayrıntılı özetiyle yazımızın devamında…

Kördüğüm 143. Bölüm Özeti? 27 Aralık Çarşamba Neler Olacak?

Salondaki fiyaskodan sonra Daddaji son derece öfkeli bir halde İcca’ya doğru ilerliyor. Daddaji pujada olan her kötü durumdan sen sorumlusun diyor. İcca buna şok oluyor. Daddaji İcca’ya “Mai senden ayine katılmamanı rica etti fakat sen geldin ve kabul ettin. Şimdi eline ne geçti.” diye bağırıyor. Herkes de bunu izliyor. Umed İcca’yı müdafaaya kalkar ve İcca’nın suçu yok der. Daddaji hemen onu susturur. Tüm bunları izleyen Satya, Daddaji’nin İcca’yı haksız yere kötülemesine sinirlenmiştir. Satya, İcca’yı Daddaji’ye karşı müdafaa eder. Ama Daddaji yine de İcca’yı suçlamaya devam etmektedir. Daddaji daha çok sinirlenir ve İcca’ya bağırarak  “Sen Bundela ailesine ne verebilirsin ki, sen bir varis bile veremiyorsun.” der.  Zavallı İcca onu gözyaşları içinde dinliyordur. Herkes konuşmayı duyuyor ve Daddaji sonunda bitirir. Teker teker çekip giderler ve Damini ile İcca orada kalır. Satya Sancini ile konuşurken, biz İcca’nın kötü duruma düşmesini istemiyorduk der. Satya “Maksadımız Bundela ailesinin rezil olmasıydı fakat İcca da bundan zarar gördü. Ama o bizim gibi ve annesi de bizim gibidir. Gelecek planımızı daha da kusursuz şekilde yapmamız lazım.” der .

Damini ve İcca konuşur. Damini onun bu evdeki durumu ile ilgili yalan söylediğini anlamıştır artık. Daddaji bu kadar öfke ile sana karşı bağırıyorsa bu aile seni hala kabul etmiyor demektir der. Damini daha sonra İcca’ya “Bu ailenin sevgisini kazanmak ve gelini olmak istiyorsan bir çocuk doğurmalısın. Veer’in çocuğunu…” der. İcca şaşkındır bundan. Daddaji ve Veer odada konuşuyor. Bu sırada Nani gelir ve Tapasya’nın şimdi daha iyi olduğunu söyler. Satya ve Sanci odalarında annelerinin resmi karşısındadırlar. Satya daha sonra Bundela ailesinin duvardaki resmine yaklaşır. Resmi alır ve bu aile ile akıllarına gelmeyecek oyunlar oynayacağız, diyor. Satya resmi yere atar ve üstüne basar. Bu sırada kapı vurulur. Satya ve Sanci tedirgin olur. Hemen resmi saklar ve Satya kapıyı açar. Kasab onlara yiyecek getirmiştir. Kasab içeri girer ve duvarda resmin yerini boş görür. Resim nerede dediğinde Satya, onu Daddaji’nin bir doğum hediyesi için gönderdim der. Kasab yine soru sorduğunda dinlemeleri gerektiğini söyler ve Kasab gider.

Daha sonra Sanci ona fare zehrinin orada kaldığını söylüyor. Satya sinirlenir ve nasıl böyle yanlış yaparsın der ve oraya koşar. Bu sırada İcca giysileri topluyor ve güncel olayları düşünüyor. Gitmek üzereyken gülün dibinde fare zehrini görür ve aklına hemen olay gelir. Bunun planlı bir şey olduğunu anlar. Odasına gider ve düşünmeye başlar. Bu sırada Satya onun arkasında gelir ve elindeki şişeyi görür. Satya hemen masumca bu fare zehri ile ne yaptığını sorar. Yoksa Daddaji’nin dedikleri doğru mu der. İcca hemen “Ben onu balkonda buldum.” diyor. Satya durumu kullanır ve o zaman bu Tapasya’nın planıdır diyor. İcca  buna şaşırır ve Tapasya asla böyle bir şey yapmaz diyor. Satya ona, Tapasya Veer’i senin hayatından koparmak için her şey yapabilecek kapasitede biridir diyor. İcca, Damini’nin ona söylediklerini hatırlatıyor ve düşüncelere dalıyor. Tüm bunlardan sonra çığlık atarak yere oturur.

[mavitext]Kördüğüm 142. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 144. Bölüm Özeti? Tapasya Kimden Hamiledir? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: Kördüğüm 143. bölüm özeti kördüğüm 27 aralık özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL