Kördüğüm 144. Bölüm Özeti? Tapasya Kimden Hamiledir? 28 Aralık Perşembe

Kördüğüm 144. Bölüm Özeti? Tapasya Kimden Hamiledir? 28 Aralık Perşembe

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya oturmuş düşünüyordur. Nani onu rüyadan uyandırır. Hiçmetçi gelir ve Tapasya’ya hediye geldiğini söyler. Tapasya önce şaşırır ancak hediyenin Veer’den olduğunu düşünerek mutlu olur. Hediyenin içinde bir mektup vardır. Nani hadi oku der. Tapasya’da sana okumam der. Bu arada Tapasya’ya telefon gelir ve Tapasya açar. Tapasya şok olur. Karşıdaki kişi Raghu’dur. Tapasya Raghu ile konuşurken Raghu bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Tapasya ise ne saçmaladığını söyler. Raghu ise doğruyu söylüyorum der. Tapasya şok olur. Kördüğüm 28 Aralık Perşembe 144. bölüm özeti devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 144. Bölüm Özeti? Tapasya Kimden Hamiledir?

Peki bu nasıl olmuştu. Tapasya nasıl Raghu’dan hamile kalmıştı. Tapasya evden atıldığında Raghu ile kumar oyunlarına katılıyordu. Bu oyunların birinin sonunda Tapasya eve Raghu içki içer ve Tapasya bayılır. Tapasya’yı odasına götüren Raghu Tapasya’ya sahip olur. Böyle bir gerçek ile yüzleşen Tapasya şok olmuştur. Ağlamaya başlamıştır. Biraz para bulup Raghu’ya verip susturmak ister. Bu arada Tapasya gider ve giderken parasını düşürür. İçça görür ve Tapasya’ya su verir. Tapasya bardağı elinden düşürür. İçça ben temizlerim der ve gider. Bu sırada Nani az kalsın ıslak zeminden düşecektir. İçça gelir ve Nani İçça’yı puja olayından dolayı suçlar ve bu evden 4 ay sonra gideceğini söyler. Bu sırada Damini ile telefonda konuşan İçça Damini’nin pes etmemelisin sözlerini işitir.

Tapasya Raghu’yu arar ancak bulamaz. Bu arada Veer Tapasya’yı görür ve burada ne aradığını sorar. O da elbise için buradayım der. Veer onu eve gönderir. Bu arada Sanci elbiseleri ayırırken kör numarası yapmıyordur. İçça onu görür ve seslenir. Sanci şok olur ve tekrar kör numarası yapar ve elbiseleri koklayarak ayırıyorum der. Veer eve geldiğinde Çanda’ya bu elbise Tapasya’nın der. İçça şok olur. Bu arada Sanci ve Satya yine odalarında Daddaji’yi doğum günü avizeyi keserek öldürme planı yaparlar. İçça Tapasya’nın odasına gelir ve Tapasya Veer bana elbise aldı. başka zaman bebeğime elbise alacak. Sonra bizi kabullenecek ve ben eve geri döneceğim der. İçça sessiz kalmaz ve Veer seni gerçekten sevseydi şimdi yanında olurdu. Onun eşi benim der. Tapasya bu sözlerden kötü olur ve ağlamaya başlar. Daddaji orta yere gelir ve herkes tebrik eder. Satya ve Sanci’de hediye getirir. Bu arada Daddaji avizenin altına oturur ve insanların tebriklerini kabul eder. Satya Sanci’ye avizeyi kesmesi için talimat verir. Bu arada Tapasya’da eğilmiş Daddaji’yi kutluyordur.

[kirmizitext]Kördüğüm 145. Bölüm Tapasya’nın Yalanı Ortaya Çıkıyor? Tıklayınız![/kirmizitext]

Bu sırada İçça avizenin sallandığını görür ve Daddaji’ye bağırır. Daddaji yer değiştirir. Tapasya ise donmuş kalmıştır. İçça koşarak Tapasya’yı iter fakat kendisinin başı ezilir. Herkes şok olmuştur. Veer hemen İçça’yı hastaneye götürür. Doktor ciddi bir şey yok der ve Satya’da bu duruma bozulmuştur. Nani Tapasya’ya nazar değdi deyip bir şeyler yapar. Umed ise İçça’nın Tapasya ve bebeğini kurtarmasından bahseder. Nani çok önemli bir şey değil diyor. Umed ise Tanrı’nın İçça’yı bu eve gel gönderdiğini ve bundan bizlerinde mutlu olduğunu söyleyince Nani ve Tapasya bozulur. İçça ve Veer eve gelir bu arada Nani konuşmaktadır. Bunun üzerine Veer Nani’yi susturur. Odalarına giderler. Satya ile Sanci konuşur ve her seferinde İçça’nın planlarını bozduğundan bahsederler. Veer ise Tapasya ile dışarıda karşılaşır ve Tapasya İçça’ya teşekkür etmek istediğini söylerken ağlar Veer ise ağlamaması gerektiğini söyleyerek omuzundan tutar. Tapasya ise Veer’in elinden tutar ve bunu Damini görür ve hoşlanmaz. Tapasya ise mutludur.

[mavitext]Kördüğüm 143. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 144. bölüm özeti kördüğüm 28 aralık perşembe


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL