Kördüğüm 145. Bölüm Özeti? 29 Aralık Cuma- İçça Hamile mi?

Kördüğüm 145. Bölüm Özeti? 29 Aralık Cuma- İçça Hamile mi?

Yazar: Emre Kördüğüm

Damini İçça’nın yanına gelir ve onunla bazı konularda konuşmak ister. Damini İçça’ya Veer ile birlikte doktora gitmesi gerektiğini söyler. Çocuk sahibi olabilecek misiniz bunun kontrolünü yaparsınız. Bu durum sizin için çok önemlidir diyor. İçça ise gönülsüz olasada kabul ediyor. Bu sırada Veer onların konuşmasını duyar. Tapasya’yı ise Raghu arar ve onun ile konuşmak ister. Fakat görüşme yerini kendisi ayarlar. Tapasya buna razı olur. Raghu bir fotoğrafa bakar ve hastanede kendi çocuğunu kaybettiğini hatırlar. Bu sefer öyle olmayacağına yemin eder. Kördüğüm 145. Bölüm 29 Aralık Cuma özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 145. Bölüm Özeti? 29 Aralık Cuma- İçça Hamile mi?

Veer İçça ile doktora gider ve orada kadın doktor ile görüşüp bazı bilgiler aldıktan sonra oradan ayrılırlar. İçça geceleri uykusu kaçar. Bir şeylerin ters gitmesinden korkar. Veer ise İçça’yı teselli eder. Veer ise balkona çıkar ve İçça ile Tapasya’nın durumunu düşünür. Hangisi ile ilgileneceğini bilemez. Tapasya Veer’in yanına gelir ve ne yaptığını sorar. O da güvenlik için bir şeyler yaptığından bahseder. Bu sırada Nani gelir ve Tapasya’yı götürmek ister. Veer’de bunu onaylar. Tapasya’da Veer’in kendini düşündüğünü sanarak mutlu olur. Satya ise rüyasında kendisini Bundela evinde görür. Küçük bir çocukken hırsızlık olmuştur ve Daddaji ve Mai tarafından suçlanmıştır.

Satya masum olduğunu söylese de inanmamışlar ve polis çağırmışlardır. Satya’yı Polis çocuk kampına götürür Satya bunun intikamını alacağını söyler. Ertesi Sabah Veer İçça’yı hastaneye getirir fakat içça onu büroya gönderir. Damini beni alacak sen git der. İcca hastaneye gider. Damini henüz gelmemiştir. Veer telefon eder ve beni sevdiğini biliyorum ama beni neden hastanede istemedin der. İcca ise bende problem olursa senin yüzüne bakamam. Veer ise böyle düşünmemesi gerektiğini ve birlikte yüzleşmeleri gerektiğini söyler.

Kördüğüm İcca Tapasya’nın Yalanını Öğrenir

İcca doktorun yanına gidiyor ve konuşmaya başlar. Doktor sende bir problem yok ancak Veer çocuk sahibi olamaz der. İcca şok olur. doktor endişe etmemesi gerektiğini ve bir kaç test ile muayeneden sonra çocuk sahibi olabileceklerini söyler. İcca bundan önce de mi Veer çocuk sahibi olamazdı diyor. Doktor evet der. İçça teşekkür eder ve oradan ayrılır. Jogi Damini’ye neden İcca ile gitmedin der. Damini ona araba olmadığı için Puşkar götürmedi der. Jogi Puşkar’a böyle durumlarda benim arabamı al der. İcca ise hastaneden eve gelir ve düşünmeye başlar.

İcca Tapasya’nın bu çocuğu başkasından yaptığını düşünür ve bunu nasıl söyleyeceğini düşünerek endişelenir. Veer ise İcca’yı arar ve hastanedeki durum hakkında sorar v İcca gerçeği söyleyemez. Her şey yolunda der. Damini ve Jogi ise İcca’yı görür ve hastaneyi sorar İcca onlara da herşeyin yolunda olduğunu söyler. İcca eve gider yolda araba ile giderken bir araba ile çarpışır ve arabadan inerler. Çarpıştığı kişi Raghu’dur. Raghu özür diler ve İcca’ya Bundela ailesi diye bahseder. İcca beni nereden tanıyorsun der. O da Bundela ailesi meşhurdur. Herkes tanır der. Hasarı karşılayacağını söyler. İcca ise küçük bir hasar gerek yok der. Raghu ise dışarıdan küçük görünür ama içeriden büyük bir hasar olabilir der. Raghu’nun konuşmasını anlamayan İcca çeker gider.

İcca Mai’nin yanına gelir ve Mai ona boş geziyorsun diye söylenir. Daha sonra Çanda’ya Tapasya’nın pujada giymesi için elbiseyi götürmesini ister. Çanda kasıtlı olarak İcca’nın önünde elbiseyi gösterir. İcca ise üzülür. İcca Tapasya’nın yanına gelir ve Tapasya’nın eline kına yaktığını görür. Tapasya oradaki kadına eline V harfi yapmasını söyler. İcca ise Tapasya’nın bu oyunlarından bıkar ve gerçeği söylemek ister. Tam bu sırada Veer gelir. Elinde bazı şeyler getirir. Tapasya’nın isteği üzerine bir şeyler almıştır ve elinde bir de çiçek vardır. Veer elindeki çiçeği İcca’ya verir. Tapasya kıskanır. Her zamanki gibi karın ağrısı numarası yapar. Veer mecbur kalarak yardıma gider. Tapasya’yı odasına götürür. İçça bu durumu sessizce izler. Veer İçça’ya Tapasya’nın bu ağrıları gerçek endişelenme der. İcca ise gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir.

[mavitext]Kördüğüm 146. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 145. bölüm özeti kördüğüm 29 aralık cuma özeti kördüğüm tapasyanın hamilelik yalanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL