Kördüğüm 152. Bölüm Özeti Fragmanı? 5 Ocak Salı- Veer Tehlikededir!

Kördüğüm 152. Bölüm Özeti Fragmanı? 5 Ocak Salı- Veer Tehlikededir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 152. Bölüm özetinde; Raghu’nun Bundela evine gelmesi Tapasya’yı korkutmaktadır. Raghu Veer’ e baş başa görüşmek istediğini söyler. Tapasya şok olur ve Veer ile Raghu odaya geçerler. Jogi Divya’ya Tapasya ve Veer’i yemekte gördüğünü anlatır. Bunun kendisini korkuttuğunu söyler. Tapasya İcca’ya yemekten bahseder. İcca ise Veer’in bunu görevi gereği yaptığını söyler. Mai alışverişe gitmesi gerektiğinden bahseder. İcca ise kendisinin gidebileceğini söyler ve Mai buna izin verir. Kördüğüm 5 Ocak Salı özeti yazımızın devamında.

Kördüğüm 152. Bölüm Özeti Fragmanı? 5 Ocak Salı- Veer Tehlikededir!

Çanda Vansh’ın odasını temizlerken Vansh’ın çocukken sakladığı altın saat ve zinciri bulur. Umed bunları görünce şaşırır. İcca ise pazara gider ve bir adam ona bir kağıt verir ve bunu size vermememi istediler der. İcca bunu okur ve kağıtta yazılan yere gelir ve bekler. Kasap ortaya çıkar. Kasap Veer’in hayatının tehlikede olduğu Sanci ve Satya’nın bir planı olduğundan bahseder ve İcca endişe ve korku içinde oradan uzaklaşır. Satya ve Daadji santraç oynar bu sırada Umed oraya gelir ve bulduğu saati ve zinciri gösterir. Satya ise geçmişi hatırlayıp sinirlenir. Mai ve Daadji ise geçmişte bunlar yüzünden Satya’yı hırsızlıkla suçladıklarını hatırlar. Umed masum bir çocuğa iftira attıklarını söylüyor. Mai ise Satya’nın güvenilir biri olmadığından bahsediyor. Tabi ki o küçük çocuğun yanlarında duran Satya olduklarından habersizler.

Satya öfke ile odasına gelir ve Sanci’de oradadır. Satya Bundela evini kabusa çevirmek için tüm planlarının hazır olduğunu söyler. Tapasya bir restorana giderken Sanci ve Satya’yı da orada görür. Sanci menüye bakıp sipariş verir. Tapasya bundan şok olur ve Sanci’nin kör olmadığını anlar. Sonrasında bir adam onların yanına gelir ve Satya ile görüşür. Raghu ve Satya’nın bu şekilde konuşması Tapasya’nın ilgisini çeker. Tapasya eve döner ve olanları düşünür. Öte yandan Satya Bundela evinden gitmek istediğini söyler fakat evdekiler buna razı olmaz. İcca ise olanları düşünür. Mai ve Daadji ise bir puja töreni yapalım sonra bakarız derler. Satya ve Veer işlerini bitirsin bizde ona göre karar alırız derler.

Veer İcca’ya puja için Mai’ye yardım etmesini önerir. Böylece güvenini kazanabilirsin der. Satya ve Sanci ise Bundela ailesini yok etmekten bahsederken İcca onları dinler. İnşaat alanında Veer’e zarar vereceklerini İcca duyar ve o sırada çalıya basar. Satya bu sesi duyar. Satya gelir ve ses gelen yerleri kontrol edecekken Mai ona seslenir ve İcca yakalanmaktan kurtulur. İcca Veer’in yanına gelir ve inşaata gitmemesi söyler ve Satya’dan uzak durmasından bahseder. Veer ise bu duruma sinirlenir. İcca’ya Mai’ye yardım etmesinden bahsederken İcca’nın sözlerinden ise bir şey anlamadığı gibi sinirlenir. Veer İcca’yı dinleyecek mi?

[pembetext]Kördüğüm 153. Bölüm Özeti? İcca ve Tapasya Birleşir Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 156. Bölüm? Satya’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar- İcca Zehirlenir![/mavitext]

Kördüğüm 152. Bölüm Fragmanı

Fragman yayınlanmadı.

Etiketler: 5 ocak salı kördüğüm özeti kördüğüm 152. bölüm özeti kördüğüm 5 ocak salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL