Kördüğüm 153. Bölüm Özeti? 6 Ocak Çarşamba- İcca ve Tapu Birleşir!

Kördüğüm 153. Bölüm Özeti? 6 Ocak Çarşamba- İcca ve Tapu Birleşir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 153. Bölüm Özetinde Puja töreni yapılmaktadır ve İcca duyduklarından sonra Sanci’yi yakından takip etmektedir. Tapasya ise odasındadır düşünmektedir. Satya ve Veer ise inşaat için şirkettedir. Birazdan şantiyeye çıkacaklardır. Satya Sanci’yi arar ve hazır olaması için uyarır. İcca Sanci’nin ne yaptığını görür ve Sanci kalkar ve İcca ise şaşırır. Sanci yerine geri gelir. Bu arada Satya ile Veer ise şantiyeye gitmektedir. Satya bir bahane ile Sanci’nin de şantiyeye gelmesi için telefon eder. Kördüğüm 6 Ocak Çarşamba özeti devamı yazımızın devamında.

Kördüğüm 153. Bölüm Özeti? 6 Ocak Çarşamba

Veer Mai’yi arar ve bazı dosyaları imzalaması için Sanci’yi şantiyeye gelmesini söyler. Mai Sanci’yi bulur ve götürür. İcca ise Sanci’nin arabaya bindiğini görür. Tapasya ise olaylar ile ilgili Raghu ile görüşür ve Satya ve Sanci ile ne gibi bir bağlantısı olduğunu sorar. Raghu ise hiç oralı davranmaz ve Tapasya’ya oda takımlarını gösterir. Tapasya tekrar sorar Raghu ise müşterileri takip etmediğinden bahseder. Tapasya ise dün geceki adamları sorduğunu söyler. Raghu ise Bundela evinden intikam alacaklarmış der. Bunun kendisini ilgilendirmediğini ve sadece bebeğini ve annesini düşündüğünü söyler. Tapsaya bu sözlerden sonra şok yaşar ve Raghu’dan Veer ve Satya’nın yerini öğrenip yola çıkar.

Tapasya telefonla Veer’i ararken İcca Sanci’yi takip eder. Ancak trafik yoğundur bu yüzden yola yürüyerek devam eder ve önüne motosiklet gelir tam çarpacakken Tapasya onu tutar. İkisi de birbirine Veer’in hayatının tehlikede olduğunu söylerler ve bunu çözmeleri gerektiğinden bahsederler. Bundela evinde ise Daadji sinirlenmiştir İcca haber vermediği için köpürmüştür. Ona miras vermeyeceğinden tüm malını Tapu’ya bırakacağından bahseder. Umed ve Mai bunu dinler. Umed İcca’nın da burada hakkı olduğunu söyler. Daadji ise İcca’nın kendilerine bir bebek veremediğinden bahseder. (Veer’in durumunu bilseler ne yapacaklar acaba). Tapasya ve İcca ise yola birlikte çıkar ve Veer’i kurtarmaya giderler. Tapasya’nın ağrıları artar ve gidemez. İcca yanlız başına gider ve Tapu Veer’i kurtarmasını ister.

Veer, Satya ve Sanci ise oturmuş konuşuyorlar. Sanci bazı kağıtları imzalar ve planları tıkırında işlemektedir. İcca ise Veer’in eşi olduğunu söyleyip içeri girer. Satya Sanci’yi eve bırakmak ister. Veer ise asansörle yukarıyı kontrole çıkacaktır. Veer kalkarken Satya asansörün kaldırma çubuğunu kırmak için harekete geçer. Tam bu sırada İcca gelir ve Veer’e seslenir. Satya ve Sanci ise şok olur. İcca Veer’i sorar. Satya ve Sanci ise plan değiştirir. Veer’in yukarı çıktığını söylerler İcca ise aşağı inmesini söyler. Veer iner ve İcca’yı görünce şok olur. İcca’ya neden burada olduğunu sorar. İcca ise Tapasya’nın kendisini kötü hissettiğinden bahseder ve hemen geri gitmesi gerektiğini söyler. Satya ve Sanci ise bu durumdan bozulur ve yıllar önce kendisine olduğu gibi Veer’i hapise göndereceğini söyler.

[pembetext]Kördüğüm 154. bölüm Özeti? Tapasya ve İcca Barışır![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 156. Bölüm? Satya’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar- İcca Zehirlenir![/mavitext]

Etiketler: 5 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 153. bölüm özeti kördüğüm 5 ocak çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL