Kördüğüm 154. Bölüm Özeti? 7 Ocak Perşembe- İcca ve Tapasya Barışır!

Kördüğüm 154. Bölüm Özeti? 7 Ocak Perşembe- İcca ve Tapasya Barışır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 154. bölüm özetinde İcca ve Veer eve gelirler ve Tapasya’yı sorarlar. Tapasya odasına yeni gelmiş ve yatmaktadır. Veer içeri girer peşinden İcca’da girer ve Tapasya’yı sağ sağlim gördüğü için sevinçlidir. Tapasya’ya nasıl olduğunu sorarlar ve Tapasya ise iyi olduğunu söyler. Daha sonra İcca gider ve Tapasya ile Veer baş başa kalır. Kördüğüm 7 Ocak Perşembe özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 154. Bölüm Özeti? 7 Ocak Perşembe

Tapasya bir şeyler yerken Veer’e de ikram eder ancak Veer kabul etmez. Sonra Veer ikramı kabul ederken Tapasya’da meydana gelen değişikliklerin olumlu yönde olduğunu görünce şaşırır. Bebeğinin ona olumlu yönde değişiklik yaptığından bahseder. Daha sonra Veer İcca ile görüşür ve Tapasya’da meydana gelen olumlu değişiklikten bahseder. Veer Tapasya’da değişiklik olacağına inanmaz. Tapasya balkonda iken İcca yanına gelir. Veeri kurtarmak için yardım ettiğinden ona teşekkür eder. İcca Tapasya’ya bunu nasıl öğrendiğini sorar. Tapasya son zamanlardaki kazaların Raghu ile ilgili olduğunu ve şüphelendiğini söylüyor. İcca ise Kasab’ın onu uyardığından bahsediyor.

İcca Veer’in Satya’ya gözü kapalı olarak inandığından bahseder. Tapasya ise Satya ve Sanci’nin planlarını ortaya çıkarmak için birlikte çalışacaklarını söylüyor. Elini İcca’ya doğru uzatır ve İcca geçmiş günleri hatırlar ve Tapasya’nın elinden tutar. Bundan sonra Satya ve Sanci’nin planlarını ortaya çıkarıp Veer’i korumaya söz verirler. Kucaklaşarak eski çocukluk günlerini hatırlayıp ağlarlar. Gunwanti ve Umed konuşurken İcca’nın puja törenine haber vermeden katılmamasını üstelik eve döndüğünde açıklama yapmamasını eleştirir. Umed ise İcca’nın nereye gittiğini sorar. Guwanti ise İcca’yı beklemektense yarın kendisine bu durumu soracağını söylüyor. Jogi ve Tapasya Bundela evine gelir. İcca ile Tapasya bahçede eğlenirler ve Tapasya İcca’ya bebeğinden bahsediyor. İcca ise Tapasya’nın karnına eğilip bebek ile konuşur.

Jogi ve Damini şaşkındırlar ve Tapasya ile İcca yanlarına gelerek birbirilerine sarılırlar. Jogi bu durumdan oldukça memnun olur. İcca Damini mutfağa giderken Tapasya Jogi’ye geçmişten ders aldığını ve değiştiğini söyler. Jogi’nin Damini’ye yeni bir iş vereceğini duyan Nani oraya gelir. Nani ne yaptıklarını sorar. İcca ise Jogi’nin Damini’ye iş verdiğini ve kantininde çalışacağını söyler. Bu arada Jogi ve Tapasya’da oraya gelir ve Tapasya’nın bu durumdan memnun olduğunu Nani fark eder. Raghu ise Tapasya için endişelidir. Geçen restorandan gittikten sonra kendisini neden aramadığını merak eder. Satya ise oraya gelir ve İcca’nın planlarını bozduğunu söyler. Veer’in her şeyi kaybettiğinde Tapasya’nın da Raghu’ya geleceğini söyler. Tapasya’nın lükse ve paraya alışkın olduğunu ve bunlarsız yapamayacağını söyler ve planlarını konuşmaya devam ederler.

[pembetext]Kördüğüm 155. Bölüm Özeti? İcca Satya’ya Yakalanır![/pembetext]

[pembetext]Kördüğüm 156. Bölüm? Satya’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar- İcca Zehirlenir![/pembetext]

Etiketler: 7 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 154. bölüm özeti kördüğüm 7 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL