Kördüğüm 155. Bölüm Özeti Fragmanı? 8 Ocak Cuma- İcca Satya’ya Yakalanır!

Kördüğüm 155. Bölüm Özeti Fragmanı? 8 Ocak Cuma- İcca Satya’ya Yakalanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Umed Veer ve Satya projeler ile ilgili konuşuyorlar. Umed Satya’nın verdiği dosyaları inceliyor. Satya bilerek boş yerler bırakıyor. Umed müdahale edince sizin sayenizde eksiklerimizi gidereceğiz diyerek Umed’in gözüne girmeye çalışıyor. Umed Veer’e Satya ile ilgili güvenmesi gerektiğini söylüyor. İcca ile Tapasya ise yapacakları planlar ile ilgili konuşuyor. Eski arkadaş oldukları günleri hatırlıyorlar. Tapasya ve İcca yeni bir plan yapıyorlar ve böylece Veer’i kurtarmaya söz veriyorlar. Kördüğüm 8 ocak cuma 155. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 155. Bölüm Özeti Fragmanı? 8 Ocak- İcca Satya’ya Yakalanır!

Çanda Sanci’yi salona getiriyor ve telefonla konuşmasını sağlıyor. Tapasya televizyonun sesini açarak ve kendi sesini değiştirerek Sanci ile telefonda konuşuyor. Sanci telefonda sadece Satya ve Tapasya kısmını anlıyor ve telefon kapanıyor. Tapasya hemen Sanci’nin yanına gelir ve ne olduğunu sorar. Sanci’de telefonda sadece Satya’nın ismini anladım bir de ambulans sesleri vardı diyor. Bu arada İcca ise Sanci’nin odasına girmiş ve odayı kontrol ediyor.

Tapasya İcca’ya zaman kazandırmak için Sanci’ye telefonu verip Satya’yı aramasını söyler. Bu arada Satya kapıdan içeri girer. İcca ise bir belge bulmuştur. Sanci Satya’ya sarılmış ve iyi olup olmadığını soruyor. Bu arada Tapasya ise endişelidir. İcca sesleri duyar ve odayı toplamaya çalışır. Odadan çıkamaz ve perdelerin arakasına saklanır. Satya odaya geldiğinde odayı dağınık görür ve perdelerin arkasına bakmaya gider. İcca ise ne yapacağını bilemez. Satya İcca’yı yakalar ve casusluk için mi burdasın der. İcca ise gerçekleri herkes öğrendiğinde saklanacak delik arayacaksınız der.

Odaya Tapasya girer ve durumu düzeltmeye çalışarak İcca’ya meyve suyu getirmesini ister. Tapasya İcca’nın aile için gereksiz yere endişe ettiğinden bahsettikten sonra Satya’ya Daadji seninle satranç oynamak istiyor der. İcca elindeki makbuzu Tapasya’ya gösterir ve ne yapacaklarını bilemezler. Daadji ile Satya ise birlikte satranç oynarlar. Mai ve Veer de gelir. Veer oyunda Satya’nın hile yaptığını söyler. Kazananın Daadji olduğunu söyler. Satya şaşırır ve şaka yaptığını düşünür. Sanci otel makbuzunu arar ve bulamaz.

Kördüğüm Satya Yeni Bir Plan Peşindedir

Bu arada Tapasya gelir ve elbisesinin altından makbuzu çıkararak Satya ve Sanci’ye göstermeden dolaba atar. Tapasya gider. Satya bu sefer kendisi dolaba bakar ve makbuzu bulur ve ikisi de rahatlar. Veer ve Raghu iş için toplantı yapar. Bu arada Satya gelir ve Raghu ile tanışır. Veer ve Raghu’nun iş anlaşmasının imzaları atılır. Tapasya ve İcca ise mutfakta birlikte bir şeyler yaparken Nani’nin bu hoşuna gitmez. Nani Gunwati’yi gönderir ve Gunwati İcca’ya kızar ve Tapasya’nın hamile olduğunu ve terlediğini söyler. Tapasya müdahale etmeye kalkar ancak Gunwati onu da susturup odasına gönderir.

Tapasya Veer’i arar ve öğleden sonra doktora gitmeleri gerektiğini söyler. Amacı makbuz ile ilgili bir şeyler öğrenmektir. Satya Veer’e telefon eder ve akşam 7’de otelde toplantı olduğunu söyler. Veer ise Tapasya’yı arar ve bugünkü randevuyu iptal ettiğini söyler. Tapasya neden iptal ettiğini sorduğunda akşam otelde toplantı olduğunu söyler. Bunun üzerine Tapasya Satya’nın bir planı olduğunu düşünür ve endişelenir. Tapasya hemen İcca’nın odasına girer ve bunu haber verir.

[mavitext]Kördüğüm 156. Bölüm? Satya’nın Gerçek Yüzü Ortaya Çıkar- İcca Zehirlenir![/mavitext]

Etiketler: 8 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 155. bölüm özeti kördüğüm 8 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL