Kördüğüm 156. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak- İcca Zehirlenir- Veer Gerçekleri Öğrenir!

Kördüğüm 156. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak- İcca Zehirlenir- Veer Gerçekleri Öğrenir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya İcca’ya gider ve Veer’in akşam toplantısı olduğunu söyler. İcca ise bundan endişelenir. Tapasya ise İcca’ya endişelenmemesini söylerken akşam oraya gitmemiz lazım der. İcca ise akşam konuklar için yemek hazırlığı yapacağından gidemeyeceğini söyler. Tapasya ise bir bahane bularak seni oraya götürebilirim der. Nani ise bahçede dinlenmektedir. Puşkar Nani’nin yanına gelir ve ev ile ilgili rapor verir. Kördüğüm 9 ocak 156. bölüm özetinin devamını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 156. Bölüm Özeti Fragmanı? 9 Ocak Cumartesi

Veer ve Satya ise otel odasında Satya’nın bahsettiği konuğu beklemektedirler. Kapı çalar ve gelen konuk Sanci’ni çıkar. Veer şaşırır. Sanci gelen müşteri değildir. Satya gelecek konuğun eşi de gelir diye Sanci’yi çağırdım der. Gunwatiler mutfakta yemek yaparken Tapasya doktora gitmesi gerektiğini, Veer’in işi olduğunu ve kendisi ile İcca’nın doktora gelmesi gerektiğinden bahseder. İcca ise o sırada yemek yapmaktadır. Tapasya İcca’ya yoksa Mai seni azarladı diye benimle gelmek istemiyor musun? der. Mai ise İcca’ya Tapasya ile doktora gitmesini söyler. Böylece İcca’yı dışarı çıkarma planı başarılı olur. Öte yandan Sanci içecek bir şeyler hazırlayıp Veer’in önüne koyar.

Satya müşteri yolu bulamamış ben bir bakayım der. Bu sırada iş Sanci’ye kalır. Satya odadan çıkarken Tapasya ve İcca oraya gelir. Onun çıktığını görürler ve odaya doğru giderler. Satya ise Sanci’yi arar ve planı uygulamaya koymasını ister. Sanci ise Veer’den su ister o sırada Veer’in içkisine ilaç atar. Veer içkisini içecekken Tapasya ve İcca içeri girer. İcca Veer’e onu içme der. Veer şaşırır. Sanci ise şok olur. Bu arada Satya içeri girer. Tapasya saklanır. İcca Sanci’yi şuçlar Sanci ise kendisini haksız yere suçladığı için ağlama numarası yapar. Tapasya Sanci’nin bu yalanına dayanamaz ve içeri girer. Tapasya bir şeyler anlatır. Veer ise Satya ve Sanci’nin suçlu olduğuna inanmaz. Satya hemen araya girer ve Veer’in Tapu ve İcca’nın sözlerine kanmaması gerektiğini söyler.

Tapasya Veer’e Sanci’nin Satya’ya attığı mesajları delil olarak gösterebiliriz. Veer’in ise aklı karışır. Satya ve Sanci oradan ayrılmak ister. Veer ise İcca’nın özür dilemesi için onları durdurur. Veer İcca’ya özür dilemesi için bir kaç defa ısrar eder. İcca ise ben şimdi onların yaptığını ispatlarım deyip ilaç katılmış içkiyi kafasına diker. Hepsi şok olur. Veer İcca’ya bir şey olmadığını görünce İcca’ya kızar. Tapasya Veer ile konuşmaya kalksa da Veer onu dinlemez. Tam bu sırada İcca fenalaşır ve yere düşer. Satya ve Sanci foyaları ortaya çıkacağı için endişelidir.

Kördüğüm Veer Gerçekleri Öğrenir!

Tapasya Sanci’ye döner ve kolundan tutarak hadi itiraf et der. Satya Tapasya’ya kızarken Veer’de Satya’ya kızıyor. Veer Satya’nın yakasına yapışır ve içkiye ne kattığını sorar. Sanci ise Veer’e abisini bırakması konusunda uyarıda bulunur. Veer Sanci’nin kör olmadığını sonunda anlar. Satya ve Sancini ortadan kaybolur. Nani ise Gunwati’ye Tapasya’yı İcca ile göndermenin tehlikeli olduğunu ve İcca’nın bebeğe zarar vereceğini söyler.

Umed ve Daddaji oraya gelir ve İcca hakkında kötü sözler sarf ederler. Jogi bu sözleri duyar ve İcca hakkında bu şekilde konuşmanız hoş değil der. İcca’ya kendi kızından fazla güvendiğini söyler. Gerekirse bu aile için hayatını verebilir der. Nani ve Divya ise bu sözlerden hoşlanmazlar. Veer ise İcca’yı hastaneye getirir. Doktorlar İcca’yı acile götürür. Veer iyi değildir. Tapasya Veer’i teselli eder. Tapasya Satya ve Sanci hakkında bildiklerini anlatır ve baştan itibaren bir planları olduğunu söyler.

Kördüğüm İcca Hastanede Yaşam Mücadelesi Veriyor!

Veer sonrasında Umed’i arar ve başından geçenleri anlatır. İcca’nın şimdi hastanede olduğundan bahseder. Tüm olanların Satya ve Sanci’nin bir planı olduğunu söyler. Umed ise Veer’in anlattıklarını herkese söyler. Herkes şoktadır. İcca ailesi için kendi hayatını feda etti. Jogi, Divya veDamini hastaneye giderler. Veer hastanede doktoru bekler. Doktor gelir ve İcca’nın durumunun ağır olduğunu ve uyuşturucu madde ile zehirlendiğini uyandıktan sonra ise bazı şeyleri hatırlamayacağını söyler. Damini gelir. Veer herşeyin yolunda olduğunu söyler.

Tapasya ise Jogi ve Divya’nın yanına gider ve olanları anlatır. İcca’nın iyi olduğunu ve burada kalıp ona yardımcı olacağından bahseder. Jogi ise gerek yok sen dinlen der. Damini ise Veer’in İcca’nın yanında olduğunu ve ona bakacağını söyler. Tapasya bundan pek hoşlanmaz. Bundela evinde ise Satya ve Sanci’nin neden böyle yaptıklarını anlamaya çalışırken polisler odalarında annelerinin resmini bulur. Gunwati resme baktığında şok olur. İcca uyanır ve Veer mutludur. Öte yandan Satya ve Sanci’ni bir yerlere saklanmıştır. Raghu onların yanına gelir. Satya Raghu’ya teşekkür eder. Raghu ise bunu boşuna yapmadığını söyler. Satya ve Sanci’ni ise endişelenir.

[pembetext]Kördüğüm 157. Bölüm Özeti? Satya Yeni Plan Yapar![/pembetext]

Kördüğüm 156. bölüm Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 9 ocak kördüğüm neler olacak 9 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 156. bölüm fragmanı kördüğüm 156. bölüm özeti kördüğüm 9 ocak cumartesi özeti kördüğüm 9 ocak fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL