Kördüğüm 157. Bölüm Özeti Fragmanı? 10 Ocak- Satya Yeni Plan Yapar!

Kördüğüm 157. Bölüm Özeti Fragmanı? 10 Ocak- Satya Yeni Plan Yapar!

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca ve Veer hastanededir ve Veer İcca’ya yemek veriyor. İcca Tapasya’yı arar ve nasılsın der. Tapasya ise İcca’ya durumunu sorar. İcca ise her şey yolunda der. Veer Tapasya’ya İcca’nın iyi olduğunu ve yaptıkları için teşekkürünü bildirir. Tapasya’da bir şey söylemek ister. Ancak araya İcca girer ve Veer olduğu sürece sıkıntı yaşamayız der. Tapasya ise bundan memnun olmaz. Kördüğüm 157. Bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 157. Bölüm Özeti Fragmanı? 10 Ocak Çarşamba

Jogi Damini’ye neden kötü davrandığını Divya’ya sorar. Divya ise yaptıklarından dolayı utanır. İcca ve Tapasya’nın son olayından sonra gerçekleri görmeye başlamıştır. Veer ve İcca ise hastaneden çıkmak için hazırlanır. Veer İcca’ya takılarını verir. Bu sırada Mai ve Dadaji oraya gelir. İcca ise ayağa kalkar ve saygıda bulunur. Gunwati ise daha önce yaptıkları için İcca’dan özür diler. Bu durumdan herkes memnun olur. Raghu ve Satya ise arabada oturuyorlar. Raghu Satya’ya para verip hemen uzaklaşmasını söyler. Veer bütün hesaplarını kapatmış der.

Raghu Satya’yı Tapasya konusunda uyarır ve sadece Veer’den intikam almalısın der. Raghu Tapasya’nın kendisine döneceğinden emindir. Bunun için bir planı olan Raghu Satya’yı bu konuda kullanacaktır. İcca ise eve gelir. Tapasya onları karşılar ve şenlik yapar. Tapasya İcca’ya ne yemek istersin der. Tüm istediğin lezzetler yapılacak der. İcca ise Umed ve Jogi’yi görür ve onlardan dua ister. Herkes halinden memnundur.

Satya ve Sanci ise otururlar. Satya tüm planlarını durdurduğunu ve zor zamanların kendilerini beklediğini söyler. Ancak bu işten vazgeçmediğini de ilave eder. Damini ve İcca konuşurlar ve Damini Tapasya konusunda İcca’yı uyarır. İcca ise Tapasya’nın değiştiğini söyler. Damini ise Tapasya’nın bir çıkarı olmadan değişmeyeceğini söyler. Tapasya’nın ihanetlerini hatırlamasını söyler ve Tapasya’nın çocukluğunu hatırlatır. İcca Veer için sürpriz hazırlar ve oteldedir. Satya’da oradadır ve Veer’i görür. Satya plan yapar ve Veer’i İcca’nın odası dışında faklı bir odaya gönderir. Böylece onu tuzağa düşürecektir. Veer İcca’nın odasına giderken İcca’da yolunun üzerindedir. Satya Veer’in İcca ile karşılaşmasından korkar. Onu nasıl engellerim der.

[mavitext]Kördüğüm 158. bölüm Özeti? Veer Tutuklanır![/mavitext]

Kördüğüm 10 Ocak Çarşamba Fragmanı

Fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 10 ocak çarşamba fragmanı 10 ocak çarşamba özeti kördüğüm 10 ocak çarşamba özeti kördüğüm 157. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL