Kördüğüm 158. Bölüm Özeti Fragmanı? 11 Ocak Perşembe- Veer Tutuklanır!

Kördüğüm 158. Bölüm Özeti Fragmanı? 11 Ocak Perşembe- Veer Tutuklanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca’nın Veer’e otel odasındaki sürprizi büyük bir sıkıntının ve kötü günlerin başlamasına neden olacaktır. İcca gelmeden önce Veer gelir. Bunu farkeden Satya ise Veer’i farklı bir odaya yönlendirir. Veer ise İcca’nın beklediğini sanmaktadır. Bu arada İcca’da gelir ve odasına çıkar. Satya ile İcca çarpışır ancak İcca bunu fark edemez. İcca odasında Veer’i beklerken Veer Sanci’nin odasına girer ve plan başlamıştır. Kördüğüm 11 Ocak Perşembe 158. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle.

Kördüğüm 158. Bölüm Özeti Fragmanı? 11 Ocak Perşembe- Veer Tutuklanır!

Veer’i romantik bir ortam beklemektedir. Mum ışıkları, güller vardır. Sanci ise yatakta yüzünde kırmızı bir örtü ile beklemektedir. Veer ise yataktaki kadının İcca olduğunu düşünerek ona yakınlaşır. Sanci ise romantik cilvelerle ona ilaçlı içkiyi içirir. Sanci’nin yüzünü kapalı olduğundan Veer olanların farkına varamaz. İcca ise Veer gelmediğinden endişe içerisindedir. İcca Resepsiyona iner. Resepsiyondaki bayana Veer’i sorar ve fotoğrafını gösterir. Bayan Veer’in başka bir odaya gittiğini söyler. İcca tüm odaları gezmeye çalışır. Veer ise 512 numaralı odadadır. Sanci örtüsünü kaldırıp yüzünü gösterince Veer şok olur.

Sanci’den kaçmaya çalışır ancak ilacın etkisi ile oraya bayılır. Sanci ise oraları dağıtır. Üzerini başını yırtar. Veer’in gömleğini açar. İcca ise dışarıda kapıyı açması için bağırmaktadır. Satya ise Sanci’ye yardım eder ve İcca’nın kapıyı açmasını engeller. İcca Tapasya’ya haber verir. Tapasya ise olanları aile üyelerine anlatır. Polisler gelmeden kapıyı açtırmazlar. Daadji ve Umed ise polise gider. Bayan komiser onları da alıp otele gider. İçeri girerler ve şok olurlar. İçerideki manzara hoş değildir. Sanci köşede ağlarken Veer ise yatakta kendinde değildir.

Veer’in tecavüz ettiği izlenimi verilir. Herkes şok olur ve komiser Veer’in tutuklanmasını ister. Umed Sanci’ye yalanlarının ortaya çıkacağını söylesede Veer tutuklanır. Herkes perişan haldedir. Gunwati de çok üzülür. Umed ve Daadji karakolda ne yapacakların bilemezlerken Satya gelir ve annesinin intikamını aldığını düşünür. Komiser ise Sanci’ye bakarak üzülmektedir. Satya ise Sanci’ye sarılarak intikam yemini eder. Divya ise Puşkar’ın doldurmalarıyla İcca ve Damini hakkında kötü düşünmeye başlar.

[pembetext]Kördüğüm 159. Bölüm Özeti? Tapasya Raghu İle Evleniyor mu?[/pembetext]

Kördüğüm 11 Ocak Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 11 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 11 ocak fragmanı kördüğüm 11 ocak perşembe özeti kördüğüm 158. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL