Kördüğüm 159. Bölüm Ayrıntılı Özeti? 12 Ocak Cuma- Tapasya Evleniyor mu?

Kördüğüm 159. Bölüm Ayrıntılı Özeti? 12 Ocak Cuma- Tapasya Evleniyor mu?

Yazar: Emre Kördüğüm

Bir önceki bölümde hatırladığınız üzere Müfettiş otele gelmiş ve Sanci Müfettişe gelerek Veerin kendisine tecavüz ettiğini söyler. Veer sarhoş olarak kendinden geçmiş bir şekilde yatakta uzanırken müfettiş ona yaklaşır. Veer’i uyandırmaya çalışarak buraya nasıl geldin diye sorar. Tabi Veer tam olarak kendinde olmadığı için yarı baygın şekilde, Sanci’nin onu tuzağa düşürmek istediğini anlatmaya çalışır. Kördüğüm 12 Ocak Cuma 159. bölüm özeti yazımızın devamında.

Kördüğüm 159. Bölüm Ayrıntılı Özeti? 12 Ocak Cuma Özeti?

Fakat müfettiş Sancinin duygu sömürüsüne kapılır ve Veere inanmaz. Müfettiş zengin serserilerle nasıl başa çıkacağımı iyi biliyorum diyerek, Veer ‘i ayağa kaldırır ve elleri kelepçe vurulur. Otelin salonunda Umed ve Daddaji beklerken polisler ve kelepçeli halde Veer geliyor. Arkada da Sanci gelir. Durumu anlayan ikili hemen Sanci’nin yanına koşar ve Veer’in kendisine nasıl iyi davrandığından bahsedip, bunu Veer’e nası yaptığını sorar.

Sanci oynamaya devam etmektedir. Ağlamaya devam eden Sanci  durumu lehine çevirmeye çalışır. Bu sırada medya Veer’in etrafında toplanmıştır. Olayla ilgili bilgi almaya çalışırlar. Ama Veer hala kendine gelemediği için soruları cevapsız bırakır. Sanci’ye yönelirler ve medya ya oynayarak mağdur rolü yapar. Bundela evinde İcca çok üzgün haldedir. Annesini onun yanına gelir ve İccayı teselli etmeye çalışır. Veer karakola götürülür ve suçlu gibi müdahale edilir. Veeri olayı anlatması için zorlasalar da kendinde olmadığı için sorulara cevap veremez.

Daddaji ve Umed karakolda Veer’i kurtarmaya çalışmaktadırlar. Divya Tapasyayı sakinleştirmeye çalışır. Tapasya Veer için endişelenir. Umed ve Daddajiyi arayan İcca Veer’i sorar. Umed İccaya yalan söyleyerek onu bulamadıklarını ve buldukları zaman onu da haberdar edeceklerini söyler. Müfettiş ise hala Veer’e inanmadan sorgulamaya devam eder. Sanci ile olan durumunu sert bir şekilde sorgular. Fakat Veer hiç istifini bozmaz. Umed ve Daadji ise Veer’i kurtarmak için kefaletle salıverilmesi için uğraşırlar. Müfettiş ise bunu red eder. Satya ve Sanci ise zengin parası bol olan insanların da cezalarını almalarını istiyoruz der ve Daadji ile mağdur edebiyatı yaparak konuşur.

Tapasya Raghu İle Evlenmeyi Kabul Eder!

Bundela evinde ise herkes oturmuş beklemektedir. Satya İcca’yı arar. İcca ise Veer’i sorar. Satya telefonu hopörlere almasını ister. Tüm konuşulanları herkesin duymasını sağlar. Satya İcca’ya televizyonu açmasını söyler. Veer’in nerede olduğunu anlayacaksın der ve mutludur. İcca televizyonu açar ve şok olurlar. Veer tutuklanmıştır gibi ibareler geçmektedir. İcca perişan hallededir. Umed ve Daadji’de gelmiş ve serbest bırakmıyorlar diyor. Öte yandan Veer kendine gelmektedir. İcca Tapasya’ya yarın karakola gidip Veer’i kurtaracağız diyor.

İcca ve Tapasya karakola gelir ve daha önce doktorların verdikleri raporları uzatarak Satya ve Sanci’nin daha önce de bu şekilde plan yaptıklarını ve başaramadıklarını anlatır. Müfettiş oralı olmazken İcca Veer’in yanına gider ve yakın zamanda buradan kurtulacağını söyler. İcca Tapasya ile konuşur ve Veer’i kurtarmak için bir yol kalmadığını söyler. Tapasya ise Raghu’dan yardım istemeye karar verir. Tapasya Raghu’dan Veer’i kurtarmasını ister. Raghu ise bir şartı olduğunu ve kendisi ile evlenmeyi kabul etmesi karşılığında bir şeyler yapabileceğini söyler. Tapasya için ise başka yol yoktur. Kabul eder. Raghu ise mutlu haberi annesine haber verir. Annesi ise hazırlıklara başlar.

[pembetext]Kördüğüm 160. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 12 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 12 ocak özeti kördüğüm 159. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL