Kördüğüm 160. Bölüm Özeti? 13 Ocak Cuma Tüyoları!

Kördüğüm 160. Bölüm Özeti? 13 Ocak Cuma Tüyoları!

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca odasında üzgün bir şekilde bekler ve gözünün önünde Veer ile yaşadığı anıları canlandırır. Umed ise gelininin yanına giderek onu teselli etmeye çalışır. Ona güçlü olmasını söyler. Gelin ve kayın pederi konuşurlarken avukatta gelir. Veer’in hapisten çıkması hakkında konuşurlar. Raghu Tapasyaya hediye gönderir. Sonra da Tapasyayı arar. Herkes bu aramaya bir anlam veremez. Tapasya herkesin içinde nasıl davranacağını bilemez. Fırsatını bulup yanlarından ayrılır. Raghu Tapasyaya düğünden önceki eğlenceye gelmesini söyler. Kördüğüm 13 Ocak Cuma 160. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 160. Bölüm Özeti? 13 Ocak Cuma Tüyoları!

Tapasya bunu pek istemese de anlaşma gereği buna mecbur kalır. Bu arada Veer de hapishanede İccayı düşünür durur, çünkü İccasını çok özlemiştir. Raghu’nun evinde eğlence düzenlenmiştir. Raghu bir yandan dans ederken bir yandan da Tapasyayı düşünmeden edemez. Gözünü giriş kapısından ayıramayan Raghu, Tapasyanın içeri girdiğini görünce çok mutlu olur. Onu annesi ile tanıştırır. Annesi onu sevinçle karşılarken Tapasyanın hamile olduğunu görür. Biraz şaşırır. Raghu ve Tapasya düğün hakkında konuşmaya başlarlar.

Raghu Tapasyayı yarın kalabalık bir grupla konaktan almaya geleceklerini söyler. Tapasya bu durumdan pek hoşlanmaz ve bu durumdan vazgeçirmeye çalışır. Ama Raghuyu ikna edemez. Tapasya evine gitmiştir ve bu işten nasıl kurtulacağını düşünmeye başlar. Tapasya Düşüncelere dalmışken bu sırada İcca yanına gelir ve onun Veeri düşündüğünü zannederek teselli etmeye çalışır ve sonrasına birbirlerine yemek yedirirler.  Ertesi gün Raghu için Haldi töreni vardır. Raghu Tapasyayı uyandırır ve hazırlanmasını söyler. Umed ve Gunwati Veeri görmeye giderler ve Satya ile karşılaşırlar. Gunwati Satyaya yalvarsa da Satya “zamanında annesinin de onlara çok yalvardığını” söyler ve bu işten vazgeçmez.

Bu arada Kasab da çok kötü bir şekilde eve dönecektir. Tapasya odasında endişe ile beklerken, Raghu da damat tarafı ile konağa doğru hareket eder.  Konakta Veer hakkında konuşurlarken dışarıdan bir ses duyarlar ve herkes dışarı çıkıp bakar. Raghuyu görünce şaşırıp kalırlar. Raghu Tapasya için geldiğini söyler. İcca Raghuyu görünce çocuğun ondan olduğunu anlar. Daddaji içeri girer ve Tapasyaya bağırır. İcca Tapasyanın odasına gidip bakar ama Tapasya odada yoktur. Tapasya ise evin başka bir yerinde Raghuyu arayarak onu tehdit eder. Raghu gitmezse bileklerini kesmekle tehdit eder. Raghu çaresiz gider. Bu arada İcca da Tapasyayı bulmuş ve ona çocuğun babasının Raghu olup olmadığını sorar. İcca atık gerçekleri saklamamasını ister. Ancak Tapasyanın buna hiç ama hiç niyeti yoktur.

[pembetext]Kördüğüm 161. Bölüm Özeti? Veer Hapisten Çıkar?[/pembetext]

Etiketler: 13 ocak cuma kördüğüm özeti tüyoları kördüğüm 13 ocak cuma özeti kördüğüm 160. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL