Kördüğüm 161. Bölüm Özeti? 14 Ocak Cumartesi

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti? 14 Ocak Cumartesi

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca Tapasya ile konuşur ve aşağıya iner. Roghu aşağıdadır. Herkes İcca acaba ne söyleyecek diye merak içindedir. İcca gelir ve Raghu’ya tüm gerçeği bildiğini söyler. Tapasya seninle gelmek istemiyor der. Tapasya ise merdiven başından Raghu’ya bakmaktadır. Elindeki kesici aleti gösterir ve Raghu bundan şok olur. Kördüğüm 14 Ocak 161. Bölüm özeti yazımızın devamında.

Kördüğüm 161. Bölüm Özeti? 14 Ocak Cumartesi

Tapasya Raghu bir hareket yaparsa bileklerini kesecektir. Raghu bunu gördüğünde evden çıkar. Bundela ailesi ile ne olup bittiğini anlamıyor. Veer hapiste iken mahkumlardan bir tanesi ona yaklaşır ve telefonu verebileceğini söyler. Veer ise telefonu alır ve İcca’yı arar. İcca ise önce kim oluğunu anlayamaz. Fakat telefondakinin Veer olduğunu anladığında sevinir. Veer ise hal hatır sorar ve Tapasya’nın ve bebeğin durumunu merak etmektedir. İcca her şeyin yolunda olduğunu söyler.

Bundela ailesi Tapasya’yı soru yağmuruna tutarken Raghu’nun neden geldiğini sormaktadırlar. Tapasya ise evden kovulduğumda bana yardım etmişti der. Peşimi bırakmadı ve evlenmek istiyor diyor. Raghu ise eve gelir ve üzülmektedir. Daija ise Raghu’ya ne olduğunu sorar. Raghu’nun verdiği cevap sonrası o da üzülür. Veer ile müfettiş ise hapishanede karşı karışıya gelir. Hala Veer’i sorgulamakta ve işkence etmektedir. Veer ise sinirlenir ve bu sırada öksürük tutar. Müfettiş ise buna izin vermez ve suyu yüzüne fırlatır. Umed ve Jogi ise kefalet konusunu konuşmaya devam eder. Müfettiş ise yine reddeder. Bu sırada Raghu gelir ve Veer’i kurtaracak belgeleri olduğunu söyler. Oradakiler ise Raghu’nun gelmesine şaşırılar.

Raghu ise Müfettişe sorumlu bir vatandaş gibi görevlerini yerine getirmek istediğinden bahseder. Raghu ve Müfettiş yalnız konuşmaya başlar. Raghu Satya ve Sanci’nin sesi olan teyp kasedini çıkarır ve dinletir. Tüm bu olanlardan sonra Veer’i içerde tutmak için bir neden yoktur. Müfettiş teşekkür eder ve Satya ve Sanci’nin tutuklanacağını söyler. Mutlu haberi Umed Dadaji’ye verir ve İcca’da haberi almış ve mutludur. Kapı çalınır ve İcca kapıya koşar. Tapasya merdivenlerden aşağıya inerken İcca ise Veer’e sarılmaktadır. Tapasya bunu görür ve bozulur. Daha sonra herkes aşağıya gelerek Veer’i karşılar.

[mavitext]Kördüğüm 162. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 14ocak kördüğüm özeti kördüğüm 14ocak özeti kördüğüm 161. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL