Kördüğüm 162. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi- Tapasya Zor Durumdadır!

Kördüğüm 162. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi- Tapasya Zor Durumdadır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer ve İcca konuşurlar. Raghu’nun hapishaneye gelerek Veer’i kurtarması Veer’in garibine gider. Veer Raghu’nun hapishaneye gelmesininde babasının endişelendiğini İcca’ya anlalatır. Veer İcca ile Tapasya arasındaki olaylardan bilgi sahibi değildir. İcca ise bir şey söylemez ve Tapasya gelir ve İcca ile Veer’i birlikte görür ama bir şey söylemez. Sonra kapıyı vurur. İcca ile Veer ona bakar ve Tapasya meyve suyu getirmiştir. Kördüğüm 15 Ocak Pazartesi 162. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 162. Bölüm Özeti Fragmanı? 15 Ocak Pazartesi

Veer Tapasya’ya İcca’nın bir şeyler anlattığını söyler. Tapasya ise endişeye kapılır. İcca Raghu ile ilgili gerçekleri mi anlattı acaba der. Veer Tapasya’ya endişe etmemesini söylerken yalnız kaldıklarında Raghu ile ilgili endişelerinin yersiz olduğundan bahseder. Veer Tapasya’ya Mai’nin her şeyi kendisine anlattığını söyler. Yapılacak tören için gereken şeylerin alınacağını söyler. Tapasya annesinin getirdiği elbise ve takılarla hazırlanmıştır.

Divya oraya gelir. Neden böyle üzgün olduğunu Tapasya’ya sorar. Bu sırada Veer gelir ve Tapasya’ya hediye getirir. Tapasya bu duruma sevinir. Divya iki tane küpe olduğunu gördüğünde burun kıvırır ve Veer gidince Tapasya’yı fişnekler ve İcca’nın her şeye sahip olduğunu Tapasya’ya ise iki tane küçücük küp getirdiğini söyler. Bu sözler Tapasya’nın düşünmesine neden olurken Tapasya tekrar eski kötü Tapasya mı olacak?

[mavitext]Ah Kalbim 106. Bölüm? Abhi Oyunlarına Devam Ediyor![/mavitext]

Raghu ormanda bir yere gelir. Arkasından Sanci ve Satya’da oradadır. Raghu Satya’ya istediğin konularda sana yardımcı oldum der. Satya ise Raghu’ya sen bir dolandırıcısın der. Raghu ise eğer dolandırıcı olsaydım burada olmazdım der. Raghu onlara para ve pasaportlarını veriyor. Tapasya ise Raghu ile ilgili düşüncelere dalıyor. Veer ise İcca’nın bazı şeyler sakladığından şüphelenir. Tapasya İcca’nın yanına gider. İcca ile konuşmaya başlar. İcca Tapasya’ya gerçekleri anlatmasını aksi halde kendisinin bildiği tüm gerçekleri anlatacağından bahseder. Tapasya ise İcca’ya biraz daha zaman tanıması konusunda yardım ister.

[kirmizitext]Kördüğüm 163. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/kirmizitext]

Kördüğüm 162. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 15 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 15 ocak pazartesi özeti kördüğüm 162. özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL