Kördüğüm 163. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Kördüğüm 163. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya ritüel sırasında konuşulanlar yüzünden morali iyice bozulmuştur. Nani bunu fırsata çevirip kıskançlık krizine sokmaya çalışmaktadır. Bu arada Gunwati ve Chandra Tapasya’ya hediye getirir. Ancak Gunwati Tapasya için hazırladığı bilezikleri bulamaz. Bilezikleri gizlice biri almıştır. Divya ise evde ağlamaktadır. Kördüğüm 163. Bölüm özeti yazımızın devamında.

Kördüğüm 163. Bölüm Özeti? 16 Ocak Salı Neler Olacak?

Bay Takur Divay’nın yanına gelir. Divya Tapasya için endişelendiğini söyler. Veer’e varis verecek ancak Veer Tapasya ile ilgilenmiyor. Sürekli gözü İcca’da der. Bay Takur ise Veer’in İcca sayesinde konakta olduğunu söylese de Divya kulaklarını olan bitene tıkar. Bu arada İccca Veer’e gerçekleri nasıl anlatırım diye düşünmektedir. Raghu’nun da aklı fikri Tapasya’dadır. İcca Tapasya’nın yanına gelir ve gerçekleri artık söylemesini ister. Ancak Tapasya bunu yapmayacağını söyler. İcca daha fazla dayanamaz ve Tapasya’ya tokat aşk eder. Bu arada Veer oraya gelir ve İcca’nın Tapasya’ya attığı tokatı görür. İcca Veer ile karşılaşmadan oradan ayrılırken Veer Tapasya’nın yanına gelir ve neler olduğunu sorar.

İcca’nın neden tokat attığını sorar. Tapasya ise ne diyeceğini bilemez. Yalan atar. Veer ise İcca ile konuşacağını söyler. Tapasya konuşma diye yalvarır. Veer kabul eder. Divya ise hala Damini’yi kıskanmaktadır. Onun bu hali Bay Takur’un da dikkatini çekmiştir. Ancak bir anlam verememektedir. Büyükannede Divya’yı Damini’ye karşı doldurmaktadır. Tapasya ise odasına gelmiş ve İcca’nın kendisine attığı tokatı düşünmektedir. Büyükanneye sarılarak ağlamaktadır. Tapasya İcca konusunda Nani’yi dinlemediği için ondan özür diler. Bu arada Nani hastaneye raporları almak için gittiğinde Raghu’yu görür ve onunla tartışır.

Raghu ise gerekli cevabı verir. Daha sonra Raghu ise Tapasya’yı arar ve Nani’ye ilişkileri hakkında bilgi vermesini söyler. Tapasya Nani gelince Raghu ile tartışmaması konusunda kendisini uyarır. Veer ise odasındadır ve ona giysi hazırlarken bilezikler düşer. İcca saklamaya çalışsa da Veer görür. Bu bilezikler kaybolan bileziklerdir. Veer İcca’nın neden böyle bir şey yaptığını düşünür. Bu arada bir beşik bulup onu tamir etmeye başlar. İcca onu görünce üzülür. Tapasya ise mutlu olur. Tapasya Veer için mücadele etmeye karar verir. Tapasya ertesi gün kendisini doktora götürmesi için Veer’e söyler. Yolda Tapasya su ister. Tapasya Veer yokken arabadan bir parça söker ve bu sayede Veer ile birlikte baş başa romantik anlar yaşabilecektir.

[mavitext]Kördüğüm 162. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 16 ocak salı kördüğüm özeti kördüğüm 16 ocak salı özeti kördüğüm 163. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL