Kördüğüm 165. Bölüm Özeti? 18 Ocak Perşembe Fragmanı- Tapasya Doğum Yapar!

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti? 18 Ocak Perşembe Fragmanı- Tapasya Doğum Yapar!

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca ile Tapasya arasındaki tartışmaların son bulması için İcca test yaptırmak istemektedir. Eğer testin sonucunda çocuğun Veer’den olmadığı ortaya çıkarsa Veer rahat bir nefes alacaktır. İcca testi yaptırmak isterken Tapasya test ile ilgili bir plan yapar. Tapasya gerçekleri gizlemek için hastanede testin sonuçlarını değiştirecektir. Bu sonuç Veer’in hayatını da etkileyecektir. Eğer teste Veer baba olabilirse ileride çocuğu olmayacağı için büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır. Ancak Tapasya günü kurtarmanın derdindedir. Kördüğüm 18 Ocak Perşembe 165. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 165. Bölüm Özeti? 18 Ocak Perşembe

Umed ile Gunwati bu testin sonucundan çok Veer’in etkilenmesinden endişe ettiklerinden Veer’e dua ederler. Jogi’nin evinde ise Divya ile Damini arasında tartışma devam ediyor. Divya Jogi’yi Damini’den kıskanıyor. Divya Damini’yi evde yokken arkasından iş yaptığı için suçluyor. Jogi ile iyi vakit geçirdiklerini bildiğini söyleyerek neler konuştukları hakkında bilgi almaya çalışıyor. Tüm bu suçlamalar Damini’nin yıkılmasına neden olurken Damini kahroluyor. Damini ise evi terk etmek için harekete geçiyor.

Bundela evine ise kurye ile rapor gelir ve İcca’nın söyledikleri yalan çıkar. Tapasya hastanede yapacağını yapmış ve sonuçları değiştirmiştir. Tüm bu olaylar sonrasında İcca’ya düşman olanlar İcca’nın yalanından dolayı evde olmaması gerektiğini söylüyorlar. İcca ile Veer karşı karşıya geliyor. Veer ise İcca’nın neden böyle bir yalana başvurduğunu ve amacını düşünüyor. İcca yalan söylemediğini dile getirse de Veer buna inanmaz. Doktordan aldığı ilaçları habersiz olarak süte kattığını bu yüzden de iyileşmiş olabileceğini sonuçlarında değiştiğini söyler. Ancak Veer bir kere inanmamıştır ve o düşüncesinde diretir. İcca’nın neden yalan söylediğini ve Tapasya’ya neden tokat attığını düşünür. Veer İcca’ya neden bu bebeği istemediğini söyler. İcca ise şok olur.

Veer İcca’nın sakladığı bilezikleri sorar. İcca ise sessiz kalır. Veer İcca’nın herkesten özür dilemesini ister. İcca ise özür dilemez. Bu sırada Tapu ve Nani dışarı da iken Tapasya’nın doğum anı gelmiştir. Rathot oradadır ve geç kalmamak için Tapasya’yı hastaneye götürür.Tapasya doğumhanede iken yanlarında sadece Rathot ve Nani vardır. Bebek dünyaya gelir. Veer’e haber verilir. Veer çok mutludur. İcca ise şok yaşamaktadır. Kimse ona inanmamaktadır. Tapasya yine üstün gelmiştir. Veer’i kaybetmek üzeredir.

Herkes doğumhaneye giderken İcca Veer’e mektup yazar. Bu mektup veda mektubudur. İcca Veer’in kendisine olan güvenini kaybetmiştir. Bu yüzden artık gitmelidir. Tek ümidi ise bebeğin Rathot’a benzemesidir. Tapasya’ya benzerse Veer’i tamamen kaybeder. Veer elinde hediyeler ile Tapasya’nın yanına bebeğini görmeye gider. Tapasya ise hem sevinir hem endişelenir. Zira Rathot oradadır. İcca Damini’nin yanına gider. Damini’de üzgündür. İkiside Bundela evinden gitmek ister.

[pembetext]Kördüğüm 166. Bölüm Özeti? İcca Evi Terk Eder![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 167. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 168. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/saritext]

[gritext]Kördüğüm 169. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/gritext]

[kirmizitext]Kördüğüm 170. Bölüm İçin Tıklayınız![/kirmizitext]

Kördüğüm 18 Ocak Fragmanı

Fragman yayınlanmadı.

Etiketler: 18 ocak kördüğüm fragmanı 18 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 165. bölüm özeti kördüğüm 18 ocak perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL