Kördüğüm 166. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları? 19 Ocak Cuma Neler Olacak?

Kördüğüm 166. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları? 19 Ocak Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 19 Ocak Cuma özetinde; İcca evden ayrılmıştır. Bu durum Veer’i rahatsız ederken bir de eve gelen bir yabancı bebeği almak ister. İcca ile birlikte Damini’de evden ayrılmıştır. Gunwati İcca’nın ayrıldığını fark eder ancak kimseye haber vermez. Kimsede bu konu ile ilgilenmez. Divya ise Damini’nin evden ayrıldığını öğrenir ve bu durumu Jogi’ye söylemeye korkar. Divya’ya ise Nani yardım eder ve sakin olmasını bir yolunu bulacaklarını söyler. Kördüğüm 166. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 166. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları? 19 Ocak Cuma Neler Olacak?

Diğer taraftan Nani hastaneye gider ve Tapasya’ya İcca’dan tamamen kurtuldukları bilgisini sevinç ile anlatırken Veer’in İcca’yı aramak yerine hastanede olmasının çok yerinde olduğunu söyler. Nani’ye göre bebek bereketi ile gelmiş ve her şey güzel olacaktır. İcca ve Damini ise Basti şehrinde yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Ancak bu karar oldukça zor olacaktır. Bulundukları yer bir köydür ve suyu bile kova ile almaktadırlar. Tapasya ise eve gelir ve mutsuzdur. Veer sürekli İcca’yı düşünmekte ve bebeği ile ilgilenmemektedir.

Nani Tapasya’ya bu bebeğin Veer ile aralarında kopmaz bir bağ olduğunu bunu kullanabilirse Veer’e sahip olabileceğini söyler. Tapu için İcca’nın yokluğu Veer’i elde etmesini kolaylaştıracaktır. Tapasya Veer’i bebeği ile birlikte alışverişe ve oradan tapınağa götürmek ister ancak başaramaz. Eve döndüğünde ise Veer’in yanında Rathot vardır. Rathot’u görünce şok yaşar. Nani’de oradadır. O da şoktadır. Veer Tapasya’ya Rathot’u tanıyıp tanımadığını sorar. Tapasya ise bu adamın kendisine evlenme teklif ettiğini ancak reddettiğini söyler.

Nani Tapasya’yı desteklerken Rathıt’un yalancı birisi olduğunu söyler. Raghu Tapasya’nın kendisine bir evlilik sözü verdiğini bu çocuğunda babası olduğunu söyleyince herkes şok olur. Bu sırada herkes İcca’nın haklı olduğunu düşünmektedir. Rathot DNA testi ister. Nani istemez. Önceden İcca’da yapmıştır ve sonuç değişmemiştir. Veer ise Tapasya ve Nani’ye güvenir ve istemez. İcca ise geçmişi düşünür ve yeni hayatına adapte olamaz. Bu durumu fark eden Damini hayatını bu şekilde devam ettireceğini bu yüzden kendisinin buna alışmasını söyler. Rathot ise avukatları ile görüşür ve kızını dava açarak alacaktır.

[mavitext]Kördüğüm 167. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 168. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/pembetext]

[saritext]Kördüğüm 169. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/saritext]

[pembetext]Kördüğüm 170. Bölüm İçin Tıklayınız![/pembetext]

Kördüğüm 19 Ocak Cuma Fragmanı

Fragman yayınlanmadı.

Etiketler: 19 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 166. bölüm özeti kördüğüm 19 ocak fragmanı kördüğüm 19 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL