Kördüğüm 168. Bölüm Özeti ? 21 Ocak Pazar- Bebek Kaybolur!

Kördüğüm 168. Bölüm Özeti ? 21 Ocak Pazar- Bebek Kaybolur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya çocuğu yetimhaneye teslim ediyorum diye hırsıza vermiştir. Hırsız ise çocuğu da alarak oradan kaçar. Tapasya ise Rathot’un evine gider. Veer ise İcca’yı aklından bir türlü çıkaramaz. Tapasya Rathot’un evinde bebeği olmadan kalmak istediğini ve bunu kabul edip etmeyeceğini Rathot’a sorar. Rathot ise bebeğini sorar. Tapasya ise Rathot’a kendisini sevmediğini sadece bebek için kendisini istediğini söyler. Rathot ile Tapasya tartışırken Nani evde Tapasya ve bebeğin olmadığını görür ve ortalığı karıştırır. Kördüğüm 168. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 168. Bölüm Özeti? 21 Ocak Pazar- Bebek Kaybolur

Rathot ise Tapasya’yı sevdiğini bunun için Veer’i hapisten çıkardığını söylüyor. Tüm hakaretler karşı göğüs gerdiğinden bahsediyor. Ayrıca parasının da çok olduğunu eğer sadece bebek istese bir çok kızdan bunu yapabileceğini söylüyor. Rathot Tapasya’ya bebeği olmadan da onu kabul edeceğini söylüyor. Gunwati ise Veer’e Tapasya ve bebeğini neden evden attığını sorar. Veer gerçekleri açıklar. Divya ise kızı için endişelenir ve tek başına ne yapacağını söyler. Rathot ise bebeğini bulmak için yetimhaneye gider ancak kilitlidir. Rathot herkese kızını sorar ancak kimse bilmez. Rathot ise umutsuzca eve döner. Divya ve Nani ise Tapasya’nın bir hata yaptığına emin olurlar. Divya eve geldiğinde Tapasya hakkındaki gerçekleri Jogi’ye anlatacaktır.

Jogi ise gerçekleri duyunca şok olur. Damini ve İcca’nın ise yolda otobüsü arızalanır ve İcca yürüyüşe çıkar. İcca bir samanlık önünden geçerken bir bebek sesi duyar. İcca bebeği susturmaya çalışırken bebeğin neden buraya bırakıldığını da merak eder. Hırsız Tapasya’nın bebeğini samanlık içinde saklamaktadır. Divya ile Jogi tartışır ve Jogi Tapasya’nın nasıl böyle birşey yaptığının hesabını sorar. Divya ise cevap veremez. Damini ise İcca’yı bebek ile birlikte görür. İcca bebeği samanlıkta bulduğunu ve kimsenin olmadığını görünce aldığını söyler. Damini ve İcca otobüsün yanında herkese bebeği sorar. Kimse bilmez. İcca bebek ile yakınlık kurar. İcca sabaha kadar bekler kimse gelmeyince polise gider ve polise anne ve babası bulunamayınca bebeğe ne olacak diye sorar.

İcca ve Damini’nin yanına birisi gelir ve bebeği yağmur altında bırakan bir annenin bebeği ile bağlarını kopardığını söyler. Kaderin kendisini buraya getirdiğini zengin ve 2-3 gün içinde ölecek bir yaşlı zengin bir adamın hizmetlisi olduğunu söyler. Damini ve İcca hakkında ise kasabadan nasıl ayrıldıklarını bildiklerini ve yaşlı bir adamın son isteğini yerine getirip getirmeyeceklerini sorar. Yaşlı adamın bir oğlu evlenmiş ve ölmüştür. Yaşlı adam yalnız kalmıştır. Tek düşüncesi torununu görmektir. İcca’yı oğlunun karısı olarak gösterip torununu son günlerinde sevmesini sağlamalarını ister. Adam arabada beklerken İcca ve Damini’in karar vermesini bekler.

[mavitext]Kördüğüm 169. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

 

[pembetext]Kördüğüm 170. Bölüm İçin Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 21 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 168. bölüm özeti kördüğüm 21 ocak pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL