Kördüğüm 17 Ocak Çarşamba Özeti? 164. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 17 Ocak Çarşamba Özeti? 164. Bölüm Fragmanı

Yazar: Emre Kördüğüm

Veer ile Tapasya dışarı çıkmışlardır. Tapasya Veer’den su isteyince Veer su almaya gider. Tapasya arabadan bir parça kopararak arabayı hareketsiz hale getirir. Veer gelir ancak araba çalışmaz. Veer ile Tapasya yardım gelene kadar Tapasya ile Veer terk edilmiş bir evde yalnız başlarına kalırlar. Kördüğüm 17 Ocak Çarşamba 164. Bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 17 Ocak Çarşamba Özeti? 164. Bölüm Fragmanı

Tapasya Veer’e yakınlaşmaya çalışır. Veer ise buna izin vermez. Veer Tapasya’ya çocuk doğduktan sonra da iyi birer arkadaş kalabileceklerini söyler. Tapasya bu durumdan hoşlanmasa da onay verir. Bu arada Raghu Tapasya ile Veer’in dışarı çıktığını öğrenmiştir. Yolda Veer’in arabasını görür ve kulübeye doğru ilerler. Tapasya ve Veer’in konuşmalarına şahitlik eder. İçinden Tapasya’nın bebeğine kendisinin sahip çıkacağını söyler.

Veer yiyecek bir şeyler almak için dışarı çıktığı zaman Raghu içeri girer ve Tapasya’nın yanına gelir. Tapasya ise endişe eder. Veer her an gelebilir. Raghu Tapasya ile konuşur. Ona ne yaptığını sorar. Veer’e gerçekleri söylemesini belirtir. Tapasya ise endişelidir. Raghu ise sonrasında Tapasya’nın yanından ayrılır. Tam Veer ile karşılaşacakken Veer’in telefonu çalar. Veer Raghu’yu görmez. Veer ise arabanın sorununu halledip eve döner. İcca ise Tapasya’ya gerçekleri söylemesini aksi takdirde gerçekleri kendisinin söyleyeceğini belirtir

. Tapasya ise çok korkmaktadır. Tapasya’nın aklına her zamanki gibi tek çare gelir. O da bavulunu toplayıp evden ayrılmaktır. Tapasya eşyalarını toplar ve aşağıya iner. Tapasya İcca’yı suçlamaktadır. İcca’nın bebeğinin babasının Veer olmadığını söylediği ve bu duruma artık dayanamadığını belirtir. Veer ise buna çok sinirlenir. İcca ise doktor raporuna göre Veer’in baba olamayacağını belirtir. Veer’in ise iyice tepesi atar. Çünkü bu bir iftiradır. İcca’ya çok kızar. Büyükanne ise İcca’ya sinirlenir ve Tapasya’yı ise savunur. İcca bu durum karşısında ne yapacak? Haklı iken haksız duruma düştü. Bu cendereden nasıl sıyrılacak? Tapasya yine bir kurnazlık yapıp İcca’yi suçlu duruma düşürmüştür.

[mavitext]Kördüğüm 165. Bölüm Özeti? Tapasya Doğum Yapar![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 166. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/pembetext]

[kirmizitext]Kördüğüm 167. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/kirmizitext]

[mavitext]Kördüğüm 168. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 169. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/saritext]

[gritext]Kördüğüm 170. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/gritext]

Kördüğüm 164. bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 17 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 164. bölüm fragmanı kördüğüm 164. bölüm özeti kördüğüm 17 ocak çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL