Kördüğüm 170. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Fragmanı

Kördüğüm 170. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Fragmanı

Yazar: Emre Kördüğüm

Mukherjee evinde İcca ile bebek ikinci kez odaya girerken Dadu her şey için İcca’dan özür diler. Kendisini Dadu’nun hizmetkarı olarak tanıtan Avinash ise dışarıdan olup biteni izlemektedir. İcca odasına geldiğinde bir gölgenin onları takip ettiğini görür ve korkar. Gölgenin peşinden giderken Avinash oraya gelir ve yaptıkları için teşekkür eder ve Dadu’nun daha iyi olduğunu söyler. Kördüğüm 23 Ocak Salı 170. bölüm özeti yazımızın devamında.

Kördüğüm 170. Bölüm Özeti? 23 Ocak Salı Fragmanı

Damini ve İcca Dadu’nun sağlığı hakkında faklı ifadelerin söylenmesi dikkatlerini çeker. İcca Dadu ile ilgili sorular sorar. Avinsh ise Dadu’nun bir kızı ve oğlu olduğundan bahseder. Kız ve kocası bir kazada ölmüştür. Babası ise oğlunu izin vermediği bir evlilikten dolayı hayatından silmiştir. Sonrasında ise oğlu bir kaza sonucu ölmüştür. Arkasından ise karısı ve bebeği kalmıştır. Kendisinin oğlu gibi yanında bulunduğunu söyler. İcca böyle insanlar zor bulunur derken Damini herkesin anlattığı gibi olmayabilir der. Rathot ise çocuğunu bulmak için ekip kurar.

İcca kütüphaneye gider ve kitapların arasından bir resim düşer. Dadu’nun eşi ve Avinash’ın resmidir. Altında ise annem, babam ve ben yazar. İcca Avinash’a Dadu’nun çocuğu olup olmadığını sorar. Avinash ise cevap vermez ve İcca’nın burada olmasından dolayı Kaka’ya kızar. Bu arada İcca kanepenin altında bir çocuk olduğunu görür ve çocuk konuşmaz. İcca Avinsh’in neden bu çocuğu tanıtmadığını merak eder. İcca çocuğu sever. Veer kendi evinde Tapu ise Rathot’un evinde üzüntüden ne yapacağını bilemez. Rathot’un adamları hırsızı bulur. Hırsız çocuğu otobanda bıraktığını söyler. Adamlar ile birlikte araştırma yaparlar ve Rathot hırsızı döver.

İcca Dadu ile konuşur. Doktor ise Dadu’nun ciddi bir iyileşme gösterdiğinden bahseder. Avinsh ise endişelenir. İcca evde yalan söylendiğinin farkındadır ve bunu araştırmaktadır. Rathot araştırmalarına devam ederken birisi 24-26 yaşlarında bir kadının bebeği aldığını söyler. Rathot bunu duyunca bebeğe iyi bakılacağını ümit eder. İcca evdeki küçük çocuğun kolunda morluk görür. Çocukla konuşur ve Avinsh’in babası Dadu’nun dedesi olduğunu öğrenir. İcca bulunduğu evde bir sıkıntı olduğunu ve kendisine söylenen yalanların doğruluğunu öğrenmek için evde kalmaya karar verir. Bu arada Veer ise İcca’sız yaşamanın kendisine en büyük ceza olduğunu söyler.

[mavitext]Kördüğüm 171. Bölüm Özeti ? Tapasya Evlenme Teklifini Kabul Eder![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 172. Bölüm Özeti? İcca Hamiledir![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 173. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 174. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Kördüğüm 23 Ocak Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 23 ocak salı kördüğüm özeti kördüğüm 170. bölüm özeti kördüğüm 23 ocak fragmanı kördüğüm 23 ocak salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL