Kördüğüm 171. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Kördüğüm 171. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya Rathot’a bebeğini arayacağını söyler. Rathot ise ona başarısız olduğunda nereye gideceğini sorar. Tapasya ise kendi evinin olduğunu söyler. Rathot Nani ve Divya’nın buraya geldiğinden ve bir şeylerden haberleri olmadığından bahseder. Tapasya ise gerçeği nasıl açıklayacağını düşünür. Kördüğüm 24 Ocak Çarşamba 171. bölüm özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 171. Bölüm Özeti? 24 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Muka konağında İcca ve Damini bebeğe Mukta adını verirler. Tapınakta ise Nani ve Divya ile Chanda ve Mai yüzleşir. Mai Tapasya’nın başka bir erkeğin çocuğunu sakladığını söyler. Tapasya mutlu olmasın diye dua eder. Mai Divya’nın Tapasya’yı iyi yetiştirmediğinden bahseder. Maku evinde ise Avi evin hizmetçisine küçük bir hatadan dolayı sinirlenir ve saldırır. Tüm bu olanları İcca izlemektedir. Avi ailesinin çok zengin olduğunu ancak kendisinin parasız olduğundan bahseder. Avi İcca ve bebeği babasından para almak için kullanacağını söyler. İcca ise Avi’nin gerçek yüzünü herkese göstermek için harekete geçer. Rathot’un evinde Tapasya babanneye acımasızca davranır.

Rathot olaya şahit olunca Tapasya’nın sakinleşmesi için onunla evleneceğini söyler. Maku evinde ise yaşlı adam son günlerini ibadet ile geçirmek istediğini söyler. Tapasya ise Veer’in kendisini evden kovduğu günleri hatırlar ve Rathot’un evlenme teklifine evet der. Rathot Tapasya’ya evlenmek için uygun zaman olmadığını ve önce bebeği bulmak gerektiğini söyler. Sonrasında ise anne ve babasından törelere uygun olarak kendisini isteyeceğini ve evlenebileceklerini söyler. Rathot Tapasya’ya acılarını dindirmek için elinden geleni yapacağını söyler. İcca ise hemşireden izin alarak yaşlı adamın yanına girer ve Avi ile ilgili gerçekleri anlatacaktır ancak adam uyur. İcca ise tüm gerçekleri anlatır ve tam çıkacakken adamın uyumadığını fark eder ve adam ağlamaktadır.

Yaşlı adam aldatılmanın verdiği hissle ağlamaya devam eder. Veer ise Jogi evine gider ve Tapasya’yı bulması için Tapasya’nın bindiği taksi hakkında Jogi’ye bilgi verir. Kendisinin ise İcca’yı hak etmediğini bu yüzden onu aramayacağını söyler. Rathot ise Jogi’ye gelir ve kızı Tapasya’nın yanında olduğunu ve onun ile evlenmek istediğini söyler. Jogi ise Tapasya’nın neden haber vermediğini anlayamaz. Rathot düğününde Jogi’nin olması için onu davet eder. Jogi ise İcca’nın yuvasını dağıtan Tapasya’nın yeni bir hayata başlamaya çalışmasını anlayamaz. Jogi ise düğünde aileden kimseyi beklememelerini söyler. İcca ise yaşlı adam ile konuşarak ona moral verir ve Avi’ye ders vermesi gerektiğini söyler. Yaşlı adam polis ve avukatı odasına çağırır. Avi görür ve İcca’ya kim olduklarını sorar. İcca ise avukat olduğunu söyleyince Avi babasının vasiyetini hazırlattığını düşünür. İkinci adamı sorunca İcca bilmediğini söyler.

[mavitext]Kördüğüm 172. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 173. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 174. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 24 ocak çarşamba kördüğüm özeti kördüğüm 171. bölüm özeti kördüğüm 24 ocak çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL