Kördüğüm 172. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe- İcca Hamiledir!

Kördüğüm 172. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe- İcca Hamiledir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Nani Tapasya’yı bulmak için Rathot’un evine gelir. Tapasya ile konuşan Nani Rathot’un onu zorla tutup tutmadığını sorar. Tapasya kendi isteği ile evlenmek istediğini ve buradan gitmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Nani ise Tapasya’ya bebeğin Rathot’tan olduğunu söylemediği için Tapasya’ya kızar. Nani Tapasya’ya gitmek için ikna etmeye çalışır. Kördüğüm 172. bölüm özeti yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 172. Bölüm Özeti? 25 Ocak Perşembe- İcca Hamiledir!

Nani orada iken Rathot’un babaannesi gelerek Rathot’un bir bebek bulduğunu ve teşhis için beklediğini söyler. Nani bunu duyunca şok olur. Avi ise babasını öldürmek için zehirli şırınga ile içeri girer. Ancak saklanan polis Avi’yi yakalar. Avi dirense de polis Avi’yi tutuklar. Yaşlı adam malını yabancı kimselere bıraktığını oğluna söyler. Avi’yi polis götürürken Avi İcca’yı tehdit eder. İcca ve Damini ise Avi’nin kendileri için tehlikeli olduğunu anlar. Damini gitmek ister. Ancak Yaşlı adam gitmesine izin vermez ve onları koruyacağını söyler. Bu sırada Nani eve gelir ve Tapasya’nın bebeğini kaybettiğini söyler. Herkes şok olur.

Bu arada Veer sigara içerken ofisi yakar. Onu kurtarmaya ofis çalışanı Madhura gelir. Veer ofis çalışanını İcca sanır. Ancak İcca değildir. Yaşlı adam İcca ve Damini’ye Kanha’nın hatırına kalmasını ister. Ancak İcca ile Damini kararsızdır. Bu sırada Veer bankaya giderken Rathot ile çarpışır. Rathot’un cüzdanı düşer. Veer cüzdanı vermek için eğilir. Rathot olduğunu görünce şok olur. Veer cüzdanı verir. Damini ise İcca’ya teklifi bir çocuk için kabul etmemesi gerektiğini yıllar önce böyle bir hatayı yaptıklarını ve bu duruma geldiklerini söyler. İcca ise Jogi’nin evinde ne yaşandığını sorar. Damini ise bu sırrın ne olduğunu Damini söylemez. İcca ise böyle bir sıkıntının yaşanmayacağını söyler.

Bu sırada Damini çocuğun kime ait olduğunu öğrenmek için tekrar otobüs durağına gelir. Orada çaycı Damini’yi görünce Rathot aklına gelir ve Damini’nin peşinden koşar ama yetişemez. Diğer taraftan Divya ve Nani kavga eder. Divya bebeğini kaybetmişken koca delisi olan Tapasya’ya kızarken Nani tepki gösterirler. Divya ise asıl sorumlunun onu büyüten Nani olduğunu söyler. Rathot ise cüzdan meselesini anlatınca Tapasya bebeğini ve kendisini Veer’in sorup sormadığını söyleyince Rathot ile kavga eder. Jogi ise Rathot’un evine gelir ve Tapasya’ya ağzına geleni söyler ve Tapasya ağlar. Rathot ise Tapasya’yı destekler. İcca’nın ise başı döner ve doktor gelir muayene eder ve İcca’nın hamile olduğunu söyler. Damini bu durumu Veer ve ailesine söylemeliyiz der. Ancak İcca kesinlikle böyle bir şey istemez. İcca çocuğunu geçmişte olduğu gibi Tapasya’nın çocuğu ile büyütmeyeceğini söyler. Veer’in ise artık savaşacak gücü kalmamıştır.

[mavitext]Kördüğüm 173. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 174. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 175. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 176. Bölüm Özeti? Veer Amerika’ya Gidiyor![/pembetext]

[saritext]Kördüğüm 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 26 ocak perşembe kördüğüm özeti kördüğüm 172. bölüm özeti kördüğüm 26 ocak özeti


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL